Fueled. Napędzani pożądaniem

Okładka książki Fueled. Napędzani pożądaniem K. Bromberg
Okładka książki Fueled. Napędzani pożądaniem
K. Bromberg Wydawnictwo: Septem Cykl: Driven (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Driven (tom 2)
Fueled
Septem
2015-02-20
2015-02-20
2013-09-05
Marcin Machnik, Beata Pawlak
trylogia romans miłość pożądanie marzenia żądza namiętność emocje pasja

2008 ocen

(Re-read po 8 latach, zmiana gwiazdki z 8 na 6).
Kiedyś byłam w tej serii zauroczona, i o ile w dalszym ciągu ścieżka fabularna jest dobrze napisana (choć zachowanie bohaterów nieco toxic) i wciągająca, to męczyły mnie spicy sceny. I tak, wiem, że jest to erotyk, ale nie mam ochoty czytać trzydziesty raz tego samego. Dlatego dla swojego własnego zdrowia psychicznego niektóre z nich przekartkowałam.
Jednak w dalszym ciągu jest to naprawdę dobra seria, lepsza niż wiele wydawanych w dzisiejszych czasach.

(Re-read po 8 latach, zmiana gwiazdki z 8 na 6).

Drugi tom serii "Driven" rozpoczyna się ostatnim rozdziałem pierwszego tomu, ale jest napisany z perspektywy Coltona. Dzięki temu widzimy co on czuł podczas kłótni z Rylee. Dlaczego mówił jej te wszystkie okropne rzeczy, a na koniec kazał jej spieprzać z jego domu i życia mówiąc delikatnie. Co jakiś czas rozdziały są z perspektywy mężczyzny, ale nadal pierwsze skrzypce odgrywa narracja kobieca.

Rylee postanawia zaryzykować dla Coltona. Daje się wciągnąć w nietypowy "związek" z nim. Ale robiąc to nie wiedziała, że będzie miała przeciwko sobie całe rzesze byłych kochanek Coltona oraz kobiet, które chcą zająć jej miejsce w przy jego boku jak i w łóżku. Najgorsza jest Tawny. Jego była partnerka łóżkowa, ale i pracownica. Non stop szydzi i działa na nerwy Rylee. Przy każdym spotkaniu powtarza jej, że jest nic nie znaczącą i krótką przygodą dla Coltona. Rylees z zewnątrz nie pokazuje, aby to ją ruszało i skrywa wszystko za sarkazmem, ale tak naprawdę każdy chamski docinek ze strony Tawny dogłębnie ją boli. Bo boi się, że to może być prawda.

Kobieta poznaje również siostrę Coltona. Na początku dość sceptycznie do niej podchodzi ze względu na jej chłodną postawę co do niej. Jednak później odkrywa, że Quinlan stara się tylko chronić swojego brata. Na początku nie lubi Rylee, ponieważ myśli, że to kolejna pusta lala, która leci tylko na sławę. Dopiero po szczerej rozmowie zaczyna rozumieć, że Rylee naprawdę zależy na jej bracie i grubo się myliła co do niej.

Drugi tom serii "Driven" to jeszcze więcej emocji, kłótni, pikanterii i walki z demonami przeszłości. Spodobało mi się to, że tom jest podzielony między Rylee a Coltona. Może jego nie jest nadal zbyt dużo, ale nawet te nieliczne rozdziały pisane z jego perspektywy bardzo urozmaicają książkę.

Jak dla mnie drugi tom był jeszcze lepszy niż pierwszy. Zobaczymy czy trzeci, za który już się wzięłam tak samo mnie porwie. Bo podczas czytania zakończenia tego tomu moje serce przyśpieszyło jak samochód wyścigowy Coltona na torze.

Serdecznie polecam. ;)

Jestem w połowie książki i zgadzam się z negatywnymi opiniami dotyczącymi tej pozycji. Jak jeszcze raz przeczytam, że on " Otacza ją językiem tam na dole" I to "rezonuje" z jej ciałem to obniżę tą ocenę jeszcze bardziej. Seks kłótnie i seks. Kolejna wersja Greya.
Po przeczytaniu całości mogę tylko dodać, że dawno się tak nie męczyłam czytając.

67/21

67/21

Jezu..co to było ja się pytam?
Wciągnęła mnie na maxa. Kocham tę dwójkę. Historia naprawdę niesamowita. Napisana perfekcyjnie i ze smakiem. Jestem miło zaskoczona i strasznie się cieszę, że trafiłam na tę autorkę.

Jezu..co to było ja się pytam?

dobrze sie czyta, erotyk, miłośc ona dobra on zły :)

dobrze sie czyta, erotyk, miłośc ona dobra on zły :)

Wciągająca

Wciągająca

OMG 🤗🤗 Od razu sięgam po kolejna część 🙈❤️

OMG 🤗🤗 Od razu sięgam po kolejna część 🙈❤️

Nieco rozciągnięta, ale emocje aż kipią.

Nieco rozciągnięta, ale emocje aż kipią.

Rozierni**a mnie ta historia emocjonalnie! Coś niesamowitego!

Rozierni**a mnie ta historia emocjonalnie! Coś niesamowitego!

• 2015