Ja Cię kocham, a Ty miau...

Katarzyna Berenika Miszczuk Wydawnictwo: W.A.B. kryminał, sensacja, thriller
W.A.B.
Literatura polska komedia kryminalna kot koty morderstwo zagadka kryminalna artyści dwór dwory spadkobiercy
kryminał, sensacja, thriller

Na półkach: , , , ,

Recenzja przedpremierowa! Premiera 15.04.2020!!

"Strach ma wielkie oczy. Ale kot ma większe!"
"Weźmy na przykład, szufladę z rajstopami mojej Ali. Nigdy nie pozwalała mi do niej wchodzić. Zawsze pilnowała, żeby zasunąć ją do końca. Przez te komplikacje musiałem się nauczyć sam ją otwierać. Jak jakaś tresowana małpa, a nie porządny kot domowy."

Po zobaczeniu w...

Ala jest ilustratorką i wraz ze swoim kotem brytyjskim imieniem Lord, wyjeżdża do położonej na odludziu posiadłości pana Stefana. Artysta ten postanowił zebrać w swoim domu najbardziej utalentowanych młodych ludzi w celu przeprowadzenia konkursu, którego stawką jest spadek po nim. Rywalizacja jest ogromna, ponieważ każdy chce zwyciężyć. Jednak zdrowa rywalizacja, kończy się...

Pierwsza książka, pisana z perspektywy kota! I wyszło genialnie! komedia kryminalna w wykonaniu Miszczuk, wyszła bardzo ale to bardzo dobrze! Czyta ją się lekko, momentami zaskakuje bo czasem można zapomnieć że to perspektywa kota. Płakałam ze śmiechu!

Cudowna historia napisana z perspektywy kota Lorda .
Alicja, ilustratorka książek dla dzieci postanawia zmienić swoje życie.
Po nieudanym związku, jak grom z jasnego nieba spada jej zaproszenie do pewnego konkursu.
Zasady są proste, musisz swoją sztuką olśnić pewnego bogatego marszanda.
Stawka jest wysoka, ponieważ zwycięzca staje się spadkobiercą organizatora konkursu....

Dyskusje

• 2020
  • 2020
  • Kryminał
  • Chcę mieć
  • Moja biblioteczka
  • Do zdobycia
  • Thriller/sensacja/kryminał

Dodaj cytat z książki Ja Cię kocham, a Ty miau...