Ja cię kocham, a ty miau

Okładka książki Ja cię kocham, a ty miau Katarzyna Berenika Miszczuk Patronat LC
Okładka książki Ja cię kocham, a ty miau
Katarzyna Berenika Miszczuk Wydawnictwo: W.A.B. kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
W.A.B.
2020-04-15
2020-04-15
literatura polska low fantasy humor komedia kryminalna kot koci narrator morderstwo zagadka kryminalna artyści dwór spadkobiercy

Patronaty LC

Okładka książki Tajemnica ognia Marcin Minor, Katarzyna Berenika Miszczuk
Ocena 0,0
Tajemnica ognia Marcin Minor, Katar...
Okładka książki Tajemnica Dąbrówki Marcin Minor, Katarzyna Berenika Miszczuk
Ocena 7,5
Tajemnica Dąbr... Marcin Minor, Katar...

Mogą Ciebie zainteresować

1951

Czy kot może być narratorem książki??A i owszem .
Lord to rozpieszczony domowy kocur,skrzyżowanie Bonifacego z Garfieldem.Jego panią jest Ala ilustratorka książek dla dzieci. Pewnego razu okazuje się została wybrana do udziału w konkursie malarskim organizowanym przez tajemniczego pana Stefana.Dziewczyna pakuje akcesoria,kota i wyjeżdża do oddalonego od miasta dworku.Wkrótce zaczyna dochodzić tam do dziwnych zdarzeń,a Lord postanawia przeprowadzić własne śledztwo.Polecam!!

Czy kot może być narratorem książki??A i owszem .

Zabawna kocia poezja 😻

Zabawna kocia poezja 😻

Na półkach: , , , ,

Wspaniała komedia kryminalna pisana z punktu widzenia kota. Fani sierściuchów mają nie lada gratkę podczas czytania tej książki. Uśmiałem się i nie wiem co bardziej mnie boli - oczy z natłoku czytania, czy szczęka od uśmiechu. Dziękuję Pani Katarzynie za to dzieło, wybitne. Czekam na kolejne części, zgodnie z tym co napisała Pani na końcu!

Przyjemna w odbiorze, bardzo dobra rozrywka. Kot Lord jako narrator sprawił, że wielokrotnie uśmiechnęłam się do siebie podczas czytania🫶🫶🥰🥰

Książka idealna na poprawę humoru, nie tylko dla kociarzy. Lekka, przyjemna, ale jednocześnie z historią niczym z opowiadań o Sherlocku Holmesie. Kot w roli narratora to nie tylko niezwykła innowacja w książkach, ale także nadał on temu tytułowi wyjątkowy klimat. Momentami jego przemyślenia bardzo przypominały mi postawę znanego wszystkim Garfielda. Humor tutaj jest na idealnym poziomie, na każdej stronie otrzymujemy powód do śmiechu, ale nie są to żarty prostackie, a naprawdę dobrze i inteligentnie skonstruowane. Wątek kryminalny w tle jest bardzo zagadkowy i niesamowicie wciągnęłam się w rozwiązanie przedstawionego śledztwa. Dawno podczas lektury nie czułam się tak zrelaksowana i nie spędziłam tak dobrego czasu jak z tą pozycją. Lekka, oryginalna, wciągająca i aż chce się więcej. Gorąco polecam.

Kryminał z tej książki słaby, ale komedia jak najbardziej dobra. Kot jako narrator był cudowny, jego uwagi o świecie też. Warto przeczytać jako książkę na rozluźnienie.

Fantastyczna! Zabieg opowiedzenia historii z perspektywy kota w wykonaniu Autorki jest zastosowany doskonale. Zawiera humor w dobrym stylu i co ważniejsze, został skonstruowany z gruntowną znajomością kociej natury i nawyków. Styl jest lekki, ale nie płytki (mimo humorystycznego wydźwięku historii). Całość opiera się na oryginalnym pomyśle i jest ciekawa. Życzyłabym sobie więcej książek, które potrafią rozśmieszyć czytelnika z taką klasą.

Na półkach: , , , ,

Kiedy nie przepadasz za kryminałem a jednak główny bohater kot kradnie Ci serce jak wędlinę!
Obszerne fragmenty powodują mocne skurcze przepony i brak oddechu oraz ból mięśni policzków. No dawno się tak nie śmiałam co przy tej książce. A słuchane w audio to majstersztyk.
Nie tylko warto ale polecam, zalecam i zachęcam!

Nie tylko warto ale polecam, zalecam i zachęcam!

Przemiła książka. Trochę tajemnicy i wspaniale napisany Lord! Nie spodziewałam się takiej zabawy przy czytaniu. Polecam każdemu, kto lubi koty i tajemnice!

Zdaję sobie sprawę, że ocena 9 jest trochę nadwyraz, jednak nie postawiłam jej bez powodu. A tym powodem jest urzekający kot Lord! Naprawdę trudno mnie przekonać do powieści fabularnej, a ta wyjątkowo mnie wciągnęła. Bardzo zabawna, nieco tajemnicza opowieść, jej największym plusem jest genialnie zbudowana postać futrzanego brytyczyka. Jeśli ktoś kocha koty i chce się pośmiać przy lekkiej lekturze, jest to pozycja idealna :)