Ja Cię kocham, a Ty miau...

Katarzyna Berenika Miszczuk Wydawnictwo: W.A.B. kryminał, sensacja, thriller
W.A.B.
Literatura polska komedia kryminalna kot koty morderstwo zagadka kryminalna artyści dwór dwory spadkobiercy
kryminał, sensacja, thriller
2020-04-15

Pierwsza książka, pisana z perspektywy kota! I wyszło genialnie! komedia kryminalna w wykonaniu Miszczuk, wyszła bardzo ale to bardzo dobrze! Czyta ją się lekko, momentami zaskakuje bo czasem można zapomnieć że to perspektywa kota. Płakałam ze śmiechu!

Cudowna historia napisana z perspektywy kota Lorda .
Alicja, ilustratorka książek dla dzieci postanawia zmienić swoje życie.
Po nieudanym związku, jak grom z jasnego nieba spada jej zaproszenie do pewnego konkursu.
Zasady są proste, musisz swoją sztuką olśnić pewnego bogatego marszanda.
Stawka jest wysoka, ponieważ zwycięzca staje się spadkobiercą organizatora konkursu....

Dyskusje

• 2020
  • 2020
  • Kryminał
  • Chcę mieć
  • Moja biblioteczka
  • Do zdobycia
  • Thriller/sensacja/kryminał

Dodaj cytat z książki Ja Cię kocham, a Ty miau...