Chaser

Okładka książki Chaser
Kylie Scott Wydawnictwo: Editio Cykl: Dive Bar (tom 3) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2020-01-22
Data 1. wydania:
2018-04-17
Wojciech Białas
romans literatura obyczajowa dive bar

Okładka książki Zostań Sarina Bowen, Elle Kennedy
Ocena 7,3
Zostań Sarina Bowen, Elle ...
Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Oficjalne recenzje i

Playboy w wersji Niania

1504 55 50

Na półkach: , , , , , ,

Ehh. Przeczytałam 10% tej książki. Jakoś nie lubię Erica (nawet jeżeli przejdzie jakąś spektakularną przemianę w trakcie książki) i do tego Jean... No nie. Taki rozwój historii, to zdecydowanie nie moje klimaty.

Aż przykro że to już ostatni tom. Będę tęsknić. Uwielbiam tą serię tak jak i Stage Dive. Miło było że tą książkę autorka napisała od strony Erika. Patrzymy jak się zmienia jak dojrzewa emocjonalnie i się zakochuje. Polecam.

Ta część podobała mi się zdecydowanie najbardziej! Cieszy mnie, że była pisana w całości z perspektywy męskiego bohatera. Rzadko kiedy spotykamy się z czymś takim. Naprawdę kibicowałam Ericowi, mimo że w poprzednich częściach nie polubiłam go w ogóle. Co dziwne, bohaterkę którą lubiłam w 1 i 2 części, tutaj przez większość czasu traktowałam jak czarny charakter. Interesujące :D
Czy tylko ja mam nadzieję, że pojawi się jakaś kolejna część? Może z Boyd'em? Ta cicha, tajemnicza postać nurtuje mnie już od 1 tomu! No dalej pani Scott, prosimy o więcej! :)

Uwielbiam te rodzinne serie ❤
Kylie Scott zajmuje wysokie miejsce wśród autorek tego typu cykli. Za całokształt. Historie, emocje, relacje bohaterów, prosty język i dużą dawkę humoru. Bardzo przyjemnie się to czyta.

Uwielbiam te rodzinne serie ❤

Oo całkiem fajna. 7/10
Najfajniejsza z całej serii. Opowiadana przez faceta. Humor całkiem niezły.

Oo całkiem fajna. 7/10
Najfajniejsza z całej serii. Opowiadana przez faceta. Humor całkiem niezły.

Udało mi się przebrnąć przez książkę dopiero za drugim podejściem i zastanawiam się co mi w niej nie pasowało. Jest świetna, najlepsza z tej serii. Akcja dynamiczna, dialogi bardzo realne, poczucie humoru totalnie w moim stylu. Uwielbiam i nie wykluczę że wrócę.

🍁𝐑𝐄𝐂𝐄𝐍𝐙𝐉𝐀🍁

„Chaser” to trzeci tom z serii „Stage Dive” i nie spodziewałam się, że spodoba mi się najbardziej, a jednak!🥰

Erick w poprzednich częściach był bardzo irytującym dupkiem, nie mogłam go znieść i uważałam za totalnego palanta. Kompletny playboy i nieodpowiedzialny dzieciak, który nie stanął na wysokości zadania, kiedy Nell zaszła z nim w ciążę.😒

To było jednak kiedyś, a teraz mamy kolejny rok, Nell wróciła do Pata i teraz to z nim będzie miała dziecko.
Strata tamtego wpłynęła na wszystkich ogromnie, nawet na Ericka.
Zaczął zastanawiać się czy na pewno jest szczęśliwy i czy na pewno mu czegoś nie brakuje.
Wkurzało w dodatku to dogryzanie przyjaciół, że zależy mu tylko na seksie, więc postanowił zrobić sobie od niego przerwę.😱

W międzyczasie do Dive Bar przyszła śliczna dziewczyna, która później okazała się nową mieszkanką Coeur d’Alene, a przy okazji ciężarną przyjaciółką Nell i sąsiadką mężczyzny.🤯
Erick stanie się dla niej kimś w rodzaju przyjaciela, chociaż niewątpliwie miałby ochotę na coś więcej, gdyby nie jej błogosławiony stan i widmo samotnego macierzyństwa.
Los sprawi, że nawet przy porodzie będzie jej towarzyszył właśnie on, a kiedy złapie się na tym, że zbytnio przywiązał się do Jean i jej córeczki, wyjedzie na kilka tygodni. 😡
Po powrocie uświadomi sobie, że chce być przy nich i stanie się naprawdę dobrym przyjacielem i opiekunem, który nadal nie będzie chciał niczego zniszczyć i pozostałby w strefie friendzonu, gdyby nie kusząca propozycja młodej mamy…😈
Przecież skoro prosi, to kim on jest żeby jej odmówić? 😁
Ale nie oszukujmy się, taka zabawa w dom nie może dobrze się skończyć, kiedy wisi nad nią termin ważności…

A tak właśnie będzie, kiedy w miasteczku pojawią się rodzice Jean i zaczną namawiać córkę na powrót do domu. 🥺
Co zdecyduje 21-latka?
Czy Erick jest dla niej odpowiednim mężczyzną?🤔

Oh, naprawdę podobała mi się ta historia! 🥰
Cudownie było obserwować Ericka, który zmienia się tak diametralnie bez niczyjej pomocy.
Był taki słodki, kiedy czytał poradniki o dzieciach i tak bardzo starał się nikogo nie skrzywdzić, znosząc jednocześnie okropne zarzuty Nell.
W ogóle to ciekawe, jak można zmienić opinie o bohaterach, bo tutaj to zdecydowanie ona niesamowicie mnie wkurzała, a Ericka było mi szkoda.

Naprawdę przyjemnie się to czytało i była to zdecydowanie najpiękniejsza historia z serii! 🥰
8/10

🍁𝐑𝐄𝐂𝐄𝐍𝐙𝐉𝐀🍁

To było jednak...

Od początku sagi nie lubiłam tego typa, miałam nadzieję że uda mi się polubić go dzięki tej części jednak tak się nie stało.
z książki na książkę coraz słabiej szło autorce zdobycie mojego zainteresowania. książka w której nic się nie dzieje, nawet początek który w poprzednich częściach był ciekawy i zaskakujący tutaj jest mdły i nijaki,
Przemęczyłam i zapominam.

Przemęczyłam i zapominam.

No i chyba ta część podobała mi się najbardziej. Podobała mi sie postać Erica, niestety Nell nie mogłam znieść w tej części (chociaż wcześniej też nie była moją ulubienicą). Historia fajnie przedstawiona. Niestety tak jak w kolejnych częściach akcja z czasem zwalnia jakby autorka nie miała już pomysły na fabułę. Nie mogę jej niestety ocenić na 7* bo nie jest to bardzo dobra książka, może na 6,5*

Książka bardzo mi się podobała zresztą tak jak dwa poprzednie tomy. Każda ma swój urok, jednak ta najbardziej chyba przypadła mi do gustu.

Dodaj cytat z książki Chaser