rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Udręka i ekstaza

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Dobry wieczór -kody zniżkowe do księgarni Woblink, których nie wykorzystam, polecają się na weekend.  Tracą ważność za 3 dni:  vhnzprtwr qnleghcaewchtheyopyklqezxjc bcsisvoslxziuhwynmgvihdgtujtmlwhghr mhcfqdijwklhjbrrjjezpoijpppvsmpegcsrpodmcuqaqhjoltmapw
2 tyg. temu
Czytamy w Święta
Pierwsze wrażenie: typowa literatura piękna, która należy do tak ogólnego gatunku, gdyż trudno ją gdziekolwiek konkretniej sklasyfikować. Pod tym względem muszę przyznać, że początkowo dość często wybijałam się z rytmu czytania i na pewno nie wszystko zrozumiałam (szczególnie jeśli chodzi o początkowe rozdziały), ale po przeczytaniu całej książki uważam, że ma coś w sobie....
3 tyg. temu
Czytamy w weekend
@Margo bardzo mnie wzruszyła kochana Twoja troska o moje dobre samopoczucie😘 książkę już poleciała na odpowiednią półkę. Polecam się Twojej pamięci na przyszłość🙂
5 tyg. temu
Czytamy w weekend
Dzisiaj i jutro opalanie i rower na pierwszym miejscu (ma być słonecznie i ciepło). :) Wieczorami wracam do "Nędzników" Wiktora Hugo.
6 tyg. temu
Czytamy w weekend
Cykl Zofii Mąkosy pt. Makowa spódnica tak mnie wciągnął, że dwa grube tomy przeczytałam w dwa dni. Uwielbiam takie powieści. Poprzednio miałam cudowną książkę Akuszerki Sabiny Jakubowskiej i też czytałam jednym tchem.Kto nie czytał temu polecam. Może ktoś zna takie historie o kobietach z XVII-XVIIIw chętnie o tematyce medycznej to bardzo proszę o wiadomość.
22 tyg. temu
Biografie, które trzeba przeczytać
Zygmunt Bauman - no nie. Są granice smaku.
25 tyg. temu
Pokazuje 6 z 20