Dyskusje o książce Boso, ale w ostrogach

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czy przeczytałeś ?
Nie  Czy przeczytałaś/eś   Za wszelką cenę Za wszelką cenę ?
2006
15 godz. temu
Literacka mapa Polski: 6 miejsc opisanych w książkach
Jarosłwa Sokół- Świnoujście   Wyspa zero / Czerwona zaraza, czarna śmierć / Raport o końcu świata (Pakiet) Wyspa zero / Czerwona zaraza, czarna śmierć / Raport o końcu świata (Pakiet);  Katarzyna Kielecka- Łódź  Sedno życia
37 tyg. temu
Książkowe skojarzenia
 O ty, piękno konia   Pokaż mi książkę, która kojarzy Ci się z domem rodzinnym.
1 rok temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (STYCZEŃ 2021)
Wypożyczone na dobry tydzień:  Nie patrz Nie patrz  Małe kobietki Małe kobietki  Wirus Wirus  Sekret matki Sekret matki
3 lata temu
Literacki powrót do przeszłości. Cofnijmy się o 100 lat, czyli książki o XX-leciu międzywojennym
Moim zdaniem wiedza o dwudziestoleciu miedzywojennym jest bardzo pomocna, wręcz nieodzowna, w zrozumieniu naszej aktualnej sytuacji w Polsce. A ponieważ ten okres w szkole był zwykle traktowany po macoszemu (może oprócz literatury) to każda niemal lektura na ten temat wnosi w mój ogląd świata coś nowego. Polecam szczególnie  Gotowi na przemoc. Mord, antysemityzm i demokracja w międzywojennej Polsce
Literatura obozowa: 5 książek o wojnie, które trzeba przeczytać
Warto przeczytać!!! Nie można przejść obojętnie wobec tej książki. Już nawet nie wiem ile razy wracałam do niej.  Kwiaty na stepie Kwiaty na stepie https://lubimyczytac.pl/ksiazka/57406/kwiaty-na-stepie/opinia/58729115?#opi...
Pokazuje 6 z 28
Zobacz kolejne