rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 Pierwsza kawa o poranku Pierwsza kawa o poranku  Czarna kawa Czarna kawa Proszę o okładkę z chudym psem.
18 godz. temu
Czytamy w weekend
W trakcie  Mistrzyni Mistrzyni  Pięćdziesiąt twarzy Greya Pięćdziesiąt twarzy Greya (inne wydanie),  dzieciom   Hania i Cyrk Marzeń Hania i Cyrk Marzeń
Czytamy w weekend
Twoj opis wrażeń po przeczytaniu książki kupiło mnie i przekonało, żeby przeczytać książkę.  Zwłaszcza, że opis orintu bardzo mi odpowiada i przekonuje do sprawdzenia jak będzie mi się podobało m Dziękuję za rzetelna  i dość interesując odpowiedź.
Czytamy w weekend
Książka bardzo fajna śmiało mogę polecić:)  Napisana dobrze, ze znajomością tematu i z lekkim humorem. A Gruzja to rzeczywiście inny świat...niektóre rzeczy szokują inne fascynują...nowoczesność przeplata się z konserwatyzmem. Fajnie byłoby odwiedzić Gruzję osobiście bo w sumie to już moja druga książka o tym fascynującym kraju.
Czytamy w weekend
@zaczytanaWłaśnie wypożyczyłam z biblioteki. Znajoma czytała i mi gorąco polecała. Czeka sobie w kolejce na półce do przeczytania w najbliższych dniach. Aktualnie czytam    999. Nadzwyczajne dziewczyny z pierwszego transportu kobiecego do Auschwitz 999. Nadzwyczajne dziewczyny z pierwszego transportu kobiecego do Auschwitz
Czytelnicze podsumowanie 2018 roku
Aż z ciekawości wracam do poprzedniego roku. Przeczytałam 39 książek. Nie jest to jakaś zawrotna ilość, ale mnie nie dziwi. W wolnym czasie potrafię robić miliard innych rzeczy, więc czytanie książek często mi nie wychodzi. 7 z tych książek to kodeksy i publikacje typowo prawnicze (czyli - nauka na studia). Jedna to podręcznik do ekonomii (którego serdecznie nie polecam)...
4 lata temu
Pokazuje 6 z 10