Dyskusje o książce Willa pod Zwariowaną Gwiazdą

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
i czytam bardzo dobrą książkę   W imię miłości. Opowieść o wielkim uczuciu w najtrudniejszych chwilach W imię miłości. Opowieść o wielkim uczuciu w najtrudniejszych chwilach
25 tyg. temu
Czytamy w weekend
Praktycznie cała twórczość Ricka Riordana jest fantastyką dla młodzieży. Wplata on mitologię do współczesnego świata. Najlepiej zacząć od "Złodzieja pioruna", ale jeśli ktoś nie chce zagłębiać się od razu w dłuższe serie to można sięgnąć po trylogię Kronik Rodu Kane.
1 rok temu
Czytamy w weekend
Też czytałam i potwierdzam jej wyjątkowość  😊
2 lata temu
#czytamwdomu – książki poleca Zośka Papużanka
#czytam w domu #kupujeksiazki odkrywam uroki własnej biblioteczki  Barbara Hulanicki. Ważne jest tylko jutro Barbara Hulanicki. Ważne jest tylko jutro  Galapagos. Historia naturalna Galapagos. Historia naturalna
4 lata temu
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2019
Rok 2019 był dla mnie dobrym czytelniczym rokiem. W ramach wyzwania przeczytałam 24 książki. Wyzwanie zakończone sukcesem! Dzięki niemu przeczytałam książki, po które raczej bym nie sięgnęła nie chcąc zmieniać swoich czytelniczych przyzwyczajeń. Okazało się, że czasem warto zmienić upodobania :) Mam nadzieję, że wyzwanie 2020 pozwoli mi odkryć jeszcze więcej ciekawych...
4 lata temu