Żurnalista.pl Wydawnictwo: żurnalista.pl poezja
żurnalista.pl
poezja
2017-09-25

Chyba nie powinnam po nią sięgać nigdy nie kochając.
Te wiersze były dla mnie jak policzek. Pokazały jak wiele można stracić nie znając miłości.
Nawet takiej, która wypadła z rąk.

Moje serce nie zrozumiało tego bólu.

Niezwykłe...
emocje, przeżycia, wspomnienia, refleksje, ...
gwarantuje ta książka.

"Nie chcę zaczynać z czystą kartką,
zacznijmy od kartki,
na której jest.
Miłość."
Przedstawiam Wam kolejną opinię na temat książki tajemniczego autora - Żurnalisty. Pozycja, tak samo jak poprzednie odzwierciedla każdego człowieka. Autor czuje się nieszczęśliwy, dlatego tworzy przepiękną poezję, która jest pewnego rodzaju terapią.
Tutaj również znajdziemy słowa...

Generalnie nie czytam poezji i nie lubię poezji, ale w takim wydaniu mogłabym ją wchłaniać każdą jedną cząstką mojego ciała, duszy i umysłu. Te krótkie wiersze o miłości, często trudnej, bolesnej, nie biorącej jeńców, zostawiającej pożogę i zgliszcza, ale i uwznioślającej, dającej siłę i wiarę chwytają za serce i wskazują, że czasem mniej to lepiej. Gra słów, czasem poszyta...

łapie za serce, ciesze się, że trafiła do mnie.

Kolejna książka przesłuchana w audiobooku co mega mi ułatwia moje czytanie bo mogę robić to np. podczas nauki

Książka pełna miłości to jedyne co przychodzi mi do głowy po jej przeczytaniu. Pokazuje jak uczucie, które powstaje miedzy dwójką ludzi jest piękne a zarazem bolesne.

W tej książce, jak wskazuje tytuł, Autor podejmuje się pisania o miłości. Bezgranicznej miłości, która nie skończyła się pomimo odejścia.
Jak w każdej z książek wiele emocji.

Moje pierwsze spotkanie z twórczością Żurnalisty.
Jest nowocześnie, świeżo i mimo wszystko ciekawie.

Jednak pomimo tego co napisałem wyżej, nie porwały mnie wiersze tego autora. Był to pewnego rodzaju eksperyment z mojej strony, niestety nieudany.

To pierwsza książka z wierszami, którą przeczytałam dobrowolnie. Zastanawiałam się czy liczyć do przeczytanych, ale czemu nie? Pochłonęłam od początku do końca. Żurnalista to anonimowy autor, który pisze wiersze bardzo nowoczesne, o miłości szczęśliwej, nieszczęśliwej, o cierpieniu, rozstaniach. Każdy znajdzie coś dla siebie, każdy znajdzie wiersz, który trafi do niego...

Dyskusje

• 2020