Dyskusje o książce Zapomniani bogowie. Słowiańska opowieść

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Bajki, baśnie, legendy...
Zainteresował mnie nurt bajek botanicznych - z motywami roślinnymi. Chodzi mi też o walor edukacyjny. PROSZĘ O NOTKI BIBLIOGRAFICZNE, TYTUŁY, PODPOWIEDZI. Do tej pory przerobiłem Botanical folk tales of Britain and Irland. W serwisie open library znalazłem Tibetian herbal legends (jest do wypożyczenia). Chinese Herbal Legends niestety tylko do kupienia poprze Amazon:(
15 tyg. temu
Lektury na zimę
Po sesji i po pracy mogę już czytać właściwie wszystko. Najbardziej lubię zaczytywać się thrillerami Cobena, albo książkami E.E. Schmitta
Książki o Słowianach
Proszę, Prusinowski poleca własną książkę ze swojego mulitikonta... Żenua.
6 lata temu
Skąd wywodzą się Słowianie?
@QueliethAlthenor - popieram wypowiedź kolegi całkowicie! Tak od siebie jeszcze dodam, że krk reprezentujący chrześcijaństwo postępował tak na całym świecie, z wszystkimi religiami, wyznaniami i kultami. W końcu to oni "nieśli" miłość i pokój - mordując i niszcząc wszystko co było nie po ich myśli.
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Luty 2017 )
@BagatElka - a tam chyba na stronie napisane wprost (na Emulusie na pewno), że wysyłają zdjęcia na życzenie... nieładnie :-/ wg mnie powinni zamieszczać od razu przy pozycji zdjęcia poważnych uszkodzeń i byłoby wszystko jasne.
7 lata temu