Z zimną krwią

Tess Gerritsen Wydawnictwo: Edipresse, HarperCollins kryminał, sensacja, thriller
Keeper of the Bridge
kryminał, sensacja, thriller
9788327620057
Anna Sperling
Gerritsen z zimną krwią

Mimo, że Tess zawsze będzie mi się kojarzyła z Anatomią zbrodni to Z zimną krwią, jej autorstwa też mnie przekonała.

Tak naprawdę książka jakich wiele, troche thrillera, trochę dramatów, trochę romantyzmu. Można ją uznać za taki trochę ckliwy kryminał, gdzie wątek romantyczny trochę dominuje resztę fabuły i mimo, że nie przepadam za tego typu zabiegami to ten jakoś do mnie...

Kolejna książka na przyjemny wieczór. Jednak nic specjalnego się tutaj nie dzieje. No i jak dla mnie to byłoby lepiej bez romansu. Czy oni nie mogli poczekać do końca tej sprawy? Tylko te "czy on mnie kocha?" NIE! Idź się schować przed mordercą! Po za tym to się nie nudziłam więc jest dobra.

Taka sobie. Banalna i przewidywalna.

Krótka, szybko się czyta, nie ma zbędnych opisów, stale coś się dzieje, idealna na jedno popołudnie. No i takie jak lubię bez opisów drastycznych scen zbrodni.

21/52/2021

Banalny kryminał bez wątku medycznego do przeczytania w jeden wieczór.

Na półkach: , , , , , ,

Ja jestem fanką Tess Gerritsen, więc książka oczywiście podobała mi się. Kryminał z dodatkiem romansu.

Na półkach: , , , , ,

Po lekturze "Śladem zbrodni" postanowiłam sięgnąć po inną książkę autorstwa Tess Gerritsen - "Z zimną krwią". Moje wrażenia po drugim spotkaniu z twórczością autorki są niemal identyczne jak po pierwszym. I czy to dobrze, czy niekoniecznie?

Pielęgniarka Nina Cormier stoi o krok od marzeń - w pięknej białej sukni z trenem oczekuje na wymarzony moment, ma zostać żoną...

Już zaczęłam się do tego przyzwyczajać, że książki Pani Gerritsen się ,,pochłania" a nie czyta.
,,Pochłonęłam" więc w dwa wieczory. Z kategorii: chcesz skończyć czytać i nie chcesz, żeby się skończyła. Polecam

Do przeczytania tylko raz.

Dyskusje

1 760