Receptura apteczna

Okładka książki Receptura apteczna
Lucyna BułaśKrystyna Chmal-Jagiełło Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Wydawnictwo Lekarskie PZWL
2015-07-23
2006-01-01
9788320049725

Okładka książki Otyłość zespół metaboliczny Małgorzata Bernas, Anna Czech, Jan Tatoń
Ocena 10,0
Otyłość zespół... Małgorzata Bernas,&...
Okładka książki Jak zwyciężyć cukrzycę dla osób stosujących insulinę poradnik Anna Czech, Jan Tatoń
Ocena 0,0
Jak zwyciężyć ... Anna Czech, Jan Tat...
Okładka książki Intensywne leczenie cukrzycy typu 2 Rekomendacje dla lekarzy praktyków Małgorzata Bernas, Anna Czech, Jan Tatoń
Ocena 0,0
Intensywne lec... Małgorzata Bernas,&...

Jest to bardzo dobra książka do nauki technologii postaci leku. Dla wielu niezbędnik na III roku. Według mnie jest bardziej zrozumiała, czytelniejsza i łatwiejsza w odbiorze niż Fiebig. Oczywiście niektóre rzeczy trzeba doczytać z innych źródeł, ale ta książka + notatki/ skrypty niesamowicie ułatwia zaliczenie niewielkiego kawałka tego przedmiotu.

pisana jasnym językiem, przejrzysta struktura. Ułatwia naukę do egzaminów. Niemniej w porównaniu z innymi pozycjami z podobnych gałęziach występują pewne wzajemne wykluczenia.

Dodaj cytat z książki Receptura apteczna