Dyskusje o książce Sherlock, Lupin i ja. Trio Czarnej Damy

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
książki na zakończenie roku szkolnego
Ja jako dzieciak w tym wieku uwielbiałam   Niezwykła księga hipnotyzmu Molly Moon Niezwykła księga hipnotyzmu Molly Moon, ale przy głównej żeńskiej bohaterce polecałabym tę książkę raczej dla dziewczynek.
1 rok temu
Zamierzam przeczytać ...
W najbliższym czasie zamierzam przeczytać:  Sieć Alice Sieć Alice (obecnie w trakcie)  Republika smoka Republika smoka  Star Wars: Wielka Republika: Światło Jedi Star Wars: Wielka Republika:...
3 lata temu
Książki podobne do....
Znacie podobne książki do:  Papierowa księżniczka Papierowa księżniczka. I  Dominic Dominic wszystkie kolejne tomy przeczytałam.
4 lata temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Luty 2017 )
@BagatElka - a tam chyba na stronie napisane wprost (na Emulusie na pewno), że wysyłają zdjęcia na życzenie... nieładnie :-/ wg mnie powinni zamieszczać od razu przy pozycji zdjęcia poważnych uszkodzeń i byłoby wszystko jasne.
7 lata temu
Pokazuje 6 z 11