rozwiń zwiń

Weź udział w konkursie reporterskim

LubimyCzytać LubimyCzytać
03.01.2018

Jeszcze niecałe dwa tygodnie zostały na przesłanie prac na konkurs reporterski Wydawnictwa Poznańskiego.

Weź udział w konkursie reporterskim

Wspieranie młodych reportażystów i reportażystek oraz promowanie rzetelnych, polskich reportaży współczesnych to cele organizowanego przez Wydawnictwo Poznańskie konkursu o stypendium reporterskie. Aby wziąć w nim udział, należy do 15 stycznia przesłać projekt reporterski, który zamierza się zrealizować (lub już się realizuje). Konspekt powinien zawierać m.in. plan, założenia, zakładany przebieg realizacji projektu lub, jeśli projekt jest w toku, fragment reportażu.

Nadesłane prace oceni jury w składzie: Magdalena Kicińska, Katarzyna Surmiak-Domańska, Cezary Łazarewicz, Włodzimierz Nowak i Monika Długa. Autorom najlepszych prac zostanie zaoferowana opieka merytoryczna doświadczonych reportażystów, którzy pomogą w dalszej pracy.

Wyniki konkursu poznamy 30 marca. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 15 tys. zł na realizację projektu. Nagrodzone prace zostaną wydane przez Wydawnictwo Poznańskie. Szczegóły i regulamin znajdują się pod tym linkiem.

Nagrodzone teksty mają szansę znaleźć się w doborowym towarzystwie. W serii reporterskiej Wydawnictwa Poznańskiego ukazały się m.in. Polowanie na Escobara Marka Roberta Bowdena, Punkty zapalne Jerzego Borowczyka i Michała Larka oraz Morderstwo w Himalajach Jonathana Greena.


komentarze [3]

Sortuj:
więcej
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
tree  - awatar
tree 06.01.2018 17:02
Bibliotekarka

trwa od 15.10
Trochę słabo pisać o nim 2 tygodnie przed upływem terminu składania prac :(

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Monika  - awatar
Monika 04.01.2018 17:00
Czytelnik

Przepraszam że zapytam, ale czy informowaliście o tym konkursie wtedy, kiedy był ogłaszany? I kiedy to było? Bo teraz takie przypomnienie to chyba jest nieco spóźnione?

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
LubimyCzytać  - awatar
LubimyCzytać 02.01.2018 13:21
Administrator

Zapraszamy do dyskusji.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post