Subskrybuj. Czytaj. Oszczędzaj. Oto kwietniowy Book box od Legimi

LubimyCzytać LubimyCzytać
24.04.2015

(artykuł sponsorowany)

Subskrybuj. Czytaj. Oszczędzaj. Oto kwietniowy Book box od Legimi

Kwietniowa odsłona Book boxa powoli zbliża się do końca, tym bardziej warto sprawdzić, jakie atrakcje czekają na posiadaczy Kindle i innych urządzeń do czytania ebooków. Jak co miesiąc wspólnie z wydawcami Legimi przygotowało 30 świetnych tytułów, Tobie pozostawiając wybór najbardziej wartościowych. Dołączając bowiem do naszego programu subskrypcyjnego co miesiąc możesz pobrać:

1 ebooka za 13,99 zł na start (a później 14,99 zł) w Book box

2 ebooki za 27,98 zł na start (a później 29,98 zł) w Book box+

W każdej chwili możesz zawiesić lub zrezygnować z subskrypcji – płacisz tylko wtedy, gdy w danym miesiącu znajdziesz lekturę wartą Twego zainteresowania. W kwietniowym zestawie polecamy m.in.

Marc Elsberg, Blackout (ocena na Lubimyczytać.pl 7,1) – oszczędzasz do 22 zł
Coś dla miłośników mocnych wrażeń, wartkiej akcji i wcale nie do końca hipotetycznych zdarzeń, które wpłynąć mogą na życie milionów ludzi. Gigantyczna awaria systemu elektrowni paraliżuje Europę. Podejrzany o dokonanie cyberataku informatyk wspólnie z pewną dziennikarką starają się odszukać prawdziwych sprawców. Przeciwko sobie mają oczywiście najtajniejsze z tajnych służb. Poza świetną fabułą to bardzo interesująca refleksja na temat uzależnienia współczesnej cywilizacji od technologii.

Ela Sidi, Izrael oswojony (ocena na Lubimyczytać.pl 7,35) – oszczędzasz do 18 zł
20 lat. Przez tak długi okres można całkiem nieźle poznać kraj, w którym się żyje. Być może właśnie dlatego Izrael oswojony nie jest jedynie impresją na temat widzianego w przelocie państwa, a niezwykle wnikliwym, pełnym niedostrzegalnych na pierwszy rzut oka niuansów obrazem Izraela. Obrazem dalekim od uproszczonego siłą rzeczy przekazu, który do nas dociera. Ela Sidi opisuje swą drugą ojczyznę zarówno przez pryzmat codzienności, jak i wielkiej polityki (choć akurat w Izraelu te dwa aspekty życia powiązane są ze sobą jak nigdzie indziej).

Trudi Canavan, Gildia magów (ocena na Lubimyczytać.pl 7,14) – oszczędzasz do 21,91 złIdealna okazja, by rozpocząć przygodę z tym cyklem fantasy. W Imardin magowie spotykają się jak co roku, by oczyścić miasto z pospólstwa. Są przekonani o swej sile. Tym większe ich będzie zdziwienie, gdy okaże się, że wśród mieszkańców znajduje się magiczka będąca zupełnie poza ich kontrolą. Niby jedna osoba przeciw całej gildii, a może zachwiać porządkiem, którego strzegą magowie z Imardin. Rozpoczyna się pełna przygód, zwrotów akcji i magii historia.

James Frey, Milion małych kawałków (ocena na Lubimyczytać.pl 8,14) oszczędzasz do 8,11 zł
Swego czasu literacki skandal i, jak to często przy takich okazjach bywa, światowy bestseller (ponad 5 milionów sprzedanych egzemplarzy). Książka bardzo osobista, opisująca pełną dramatycznych przeżyć i wyzwań walkę z nałogami. Granica ekshibicjonizmu przesunięta daleko, ale przy tej konkretnej problematyce trudno inaczej. Przejmująca lektura.

To oczywiście tylko kilka propozycji spośród 30 świetnych tytułów. Powieści obyczajowe, literatura faktu, kryminały, poradniki. Wystarczy zamówić subskrypcję i oszczędzać. Decydując się zaś na kwietniowy Book box+ (czyli 2 ebooki miesięcznie) możesz zyskać nawet ponad 60 zł. Po roku przy takich oszczędnościach można kupić nowego Kindle’a i to wcale nie w wersji podstawowej.

Szczegóły oferty znajdziecie na stronie www.subclub.pl.


komentarze [3]

Sortuj:
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
Waldemar Bulkowski 24.04.2015 16:36
Czytelnik

Zestawienie wszystkich książek wraz z ocenami z LC i cenami z ebooki.swiatczytnikow.pl (oceny i ceny - stan na 1 kwietnia):
http://jakec0.blogspot.com/2015/04/book-box-kwiecien-2015.html

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Damian Miziołek 24.04.2015 10:43
Czytelnik

Kupiłem. Przeczytałem Blackout - świetna usługa, świetna książka. Polecam :)
Szkoda, że nielimitowane Legimi na Kindle nie istnieje jak na razie :/

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
LubimyCzytać 24.04.2015 09:45
Administrator

Zapraszamy do dyskusji.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post