rozwiń zwiń

Nowe audycje Radia WL

LubimyCzytać LubimyCzytać
04.07.2013

W jubileuszowym roku swego istnienia Wydawnictwo Literackie stworzyło podcastowy serwis. Jako pierwszy wydawca w Polsce opublikowało materiały audio w formie kompletnych audycji – z własnymi sygnałami, zapowiedziami i spójną koncepcją programową.

Nowe audycje Radia WL

W Radio WL emitowane są rozmowy z autorami, fragmenty książek i relacje ze spotkań z czytelnikami. Od kwietnia audycji tych można również wysłuchać na podstronach książek w naszym serwisie (pisaliśmy o tym tutaj). Zapraszamy do wysłuchania kolejnych wywiadów z twórcami i relacji z autorskich spotkań, w trakcie których twórcy zdradzają czytelnikom swoje tajemnice.

Na podstronie książki „Przepis na życie” możecie wysłuchać rozmowy z autorką Agnieszką Pilaszewską. W przeddzień premiery aktorka odpowiedziała na kilka pytań dotyczących powstania jej powieściowej wersji popularnego serialu. Michał Głombiowski natomiast opowiedział swoim czytelnikom o tym, w jaki sposób podróżuje, i jak wpłynęło to na treść jego nowej książki „Wieczorem przyjdź na zócalo”.

Zachęcamy również do wysłuchania wywiadu z Ignacym Karpowiczem, laureatem Paszportu Polityki, o jego najnowszej, szóstej już książce „ości”, o ludziach, którzy przyczynili się do jej powstania oraz o otaczającym autora świecie.Dostępna jest także relacja ze spotkania Katarzyny Grocholi z czytelnikami, która odbyła się z okazji wydania jej nowej książki „Trochę większy poniedziałek”. Zdradziła ona swoim czytelnikom kilka szczegółów na temat ekranizacji jednej z jej poprzednich powieści. 

Polecamy również rozmowę z Ritą Gombrowicz, w której opowiada ona o okolicznościach, w których pierwszy raz zetknęła się z tajemniczymi zapiskami Gombrowicza oraz o tym, jak powinno się czytać kontrowersyjny dziennik pisarza, „Kronos”.


____________________________________________

Przeczytaj także:
Audycje Radia Wydawnictwa Literackiego na LC


 


komentarze [1]

Sortuj:
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
LubimyCzytać 04.07.2013 10:55
Administrator

Zapraszamy do dyskusji.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post