Edyta Zając 
edytazajac.pl, instagram.com/edytazajac
Jestem psychologiem, trenerem i autorką książek. Czytam bardzo dużo, otaczam się książkami i spełniam powoli moje marzenie o ogromnej domowej biblioteczce. Najczęściej czytam w wannie, biurze i w łóżku - obok niego zawsze jest stosik z książkami - do wyboru do koloru.
kobieta, status: Czytelniczka, dodała: 3 książki i 2 cytaty, ostatnio widziana 1 tydzień temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2019-03-11 13:59:52
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać
 
2019-02-21 11:58:07
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Powieść, opowieść
Cykl: Obca (tom 4)

O serii, którą napisała Diana Gabaldon, wspominam bardzo często. Zakochałam się w historii Claire i z sentymentem wspominam te czasy, gdy denerwował mnie mój szkocki akcent. Czwarta część serii okazała się najbardziej poruszającą, zadziwiającą i wciągającą z tych, które przeczytałam do tej pory. Obiecałam sobie, że ograniczę w tym roku Dianę Gabaldon i poczytam coś innego, ale piąty tom już... O serii, którą napisała Diana Gabaldon, wspominam bardzo często. Zakochałam się w historii Claire i z sentymentem wspominam te czasy, gdy denerwował mnie mój szkocki akcent. Czwarta część serii okazała się najbardziej poruszającą, zadziwiającą i wciągającą z tych, które przeczytałam do tej pory. Obiecałam sobie, że ograniczę w tym roku Dianę Gabaldon i poczytam coś innego, ale piąty tom już mnie kusi.

pokaż więcej

 
2019-02-21 11:30:45
Zagłosowała w plebiscycie "Książka Roku 2018 lubimyczytać.pl"
Jakie książki były najlepsze i najpopularniejsze w roku 2018? Zagłosuj w Plebiscycie i wybierz Książki Roku 2018. Książki, Autorzy i Wydawnictwa czekają na głosy swoich czytelników. Zapraszamy!
 
Moja biblioteczka
568 88 406
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (10)

Ulubieni autorzy (4)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (12)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd