Okładka książki Tajemnice Jana Pawła II

Jan Paweł II, wywiad, rozmowa
typ
papier
malineczka74
7.52 (58 ocen i 4 opinie)

Opis książki

Historia, której nie sposób czytać bez dreszczu emocji. Bezwzględnie jedna z najbardziej frapujących i odkrywczych książek o polskim Papieżu! Wieloletni przyjaciel Karola Wojtyły, kardynał Andrzej Deskur, wyjawia autorowi niezwykłą informację. Okazuje się, że osoba Jana Pawła II ma jeszcze jeden, dotąd nieodkryty przez biografów wymiar: Karolowi Wojtyle od 26. roku życia towarzyszyły niezwykłe doś...

Wieloletni przyjaciel Karola Wojtyły, kardynał Andrzej Deskur, wyjawia autorowi niezwykłą informację. Okazuje się, że osoba Jana Pawła II ma jeszcze jeden, dotąd nieodkryty przez biografów wymiar: Karolowi Wojtyle od 26. roku życia towarzyszyły niezwykłe doświadczenia mistyczne! „Jakich tajemnic strzegł Karol Wojtyła? O czym wiedział?” - pyta autor i by potwierdzić te informacje, podąża tropami tajemnic z Fatimy, związków z Ojcem Pio, przepowiedni i objawień maryjnych, wydarzeń z Medjugorje i wielu nadprzyrodzonych znaków towarzyszących posłudze – jak określa sam autor – Jana Pawła Wielkiego. Konfrontuje je z relacjami światków, watykańskimi dokumentami, opiniami bliskich Papieżowi osób. Wyniki tego śledztwa są absolutnie zaskakujące!
Rzucają zupełnie nowe światło na rolę, jaką odegrał Jan Paweł II w dziejach świata nie tylko jako wybitny przewodnik duchowy, ale i człowiek, który miał realny kontakt z Bogiem w wymiarze, jaki trudno sobie wyobrazić...

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
malineczka74 | 2010-08-23

Książka Socciego jest niesamowita i niezwykła .Nie jest napisana dla kasy czy wzbudzenia sensacji - ale jest rzetelnie napisaną "mistyczną biografią"Polskiego Papieża.Bo On był mistykiem - i ja w to mocno wierzę .Postać Karola Wojtyły jest ukazana jako osoby,która nieprzypadkowo spotkała się z Ojcem Pio .On miał dar widzenia dany od Boga .Nie szukał poklasku - bo widział to co wielu na tym swiecie niedostepne - a ponoć jesli się widzi to ,to ziemia traci swój urok.W książce opisana jest przyjaźń - niezwykła przyjaźń z kardynałemDeskurem , powiązanie objawień fatimskich z tymi z Meczugorie,płacząca figurka z Civitavecchia .Autor bardzo skrupulatnie dodał przypisy .Czyta sie chwilami z gesią skórką - bo to rzeczywiście cudowne jak mimo takiego niebezpieczeństwa póki co świat uniknął atomowej zagłady .

andziapa | 2013-03-16
Przeczytana: 20 marca 2013

Nie jest to typowa biografia. Ukazuje Jana Pawła II, jako człowieka głęboko uduchowionego, w życiu którego właściwie nic nie wydarzyło się przypadkowo, wszystko miało jakąś przyczynę i potem konkretne skutki. Nie jest to już Papież-frontmen KRK, ale Papież-mistyk. Polecam.

apachserver | 2014-08-14
Przeczytana: 14 sierpnia 2014

9 gwiazdek za treść. Fantastyczna budząca gigantyczną nadzieję wizja Ivana Dragivicza w Bostonie.

Piotr | 2014-05-20

Nie jest to typowa biografia. Zabierałem się za nią kilka razy ale inna forma tej książki sprawiała że jakoś nigdy nie zatrzymała mnie na dłużej. Do pewnych spraw i pewnych rzeczy należy po prostu dorosnąć.

Gdy już to się stało, ujęły mnie doskonale dobrane cytaty z pism i wypowiedzi, przypadki mistyczne i cuda.

tweety9405 | 2014-09-03

64. rocznica
  • Herbert George Wells
    148. rocznica
    urodzin
    Moja pewność siebie zbiła ich z tropu. Zwierzę potrafi być zawzięte i przebiegłe, ale na to, by kłamać w żywe oczy,trzeba być stuprocentowym człowiekiem.
  • Stephen King
    67. rocznica
    urodzin
    Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty.
  • Fannie Flagg
    70. rocznica
    urodzin
    Wiesz, serce może pękać, ale i tak bije dalej
  • Leonard Cohen
    80. rocznica
    urodzin
    Chciałbym, żeby wszystko, co ma się do powiedzenia, można było wyrazić jednym słowem. Nie cierpię tego, co może się zdarzyć między początkiem a końcem zdania.
  • Craig Thompson
    39. rocznica
    urodzin
    Odniosłem porażkę w delikatnych igraszkach przyjaźni.
  • Lars Saabye Christensen
    61. rocznica
    urodzin
    Człowiek się nie uczy na własnych błędach. Człowiek się ich uczy na pamięć.
  • Dymitrij Bilenkin
    81. rocznica
  • Hong Ying
    52. rocznica
    urodzin
    Niemniej są na świecie tacy ludzie, których spotyka się na wąskiej ścieżce życia, a rolę, jaką w nim odegrają, można opisać wyłącznie za pomocą emocji, nie słów. Kiedy takich dwoje zejdzie się na tej samej wąskiej ścieżce, to czy tego chcą, czy nie, przyciągani potężną siłą zmierzają ku sobie, odczu... pokaż więcej
  • Frederic Beigbeder
    49. rocznica
    urodzin
    Świat jest nierealny, z wyjątkiem chwil, kiedy jest wkurwiający.
  • Sarah Rees Brennan
    31. rocznica
  • Walter Scott
    182. rocznica
    śmierci
    Ten, kto jest bez nazwiska, bez przyjaciół, bez pieniędzy, bez ojczyzny, jeszcze zawsze jest człowiekiem. Kto zaś to wszystko posiada także nie jest niczym więcej.
  • Arthur Schopenhauer
    154. rocznica
    śmierci
    Bardzo mało ludzi umie myśleć, ale jakiś pogląd chce mieć każdy. I cóż pozostaje innego, jak przejąć gotowy pogląd od innych, zamiast wypracować go samemu?
  • Sven Hassel
    2. rocznica
    śmierci
    - W co ty się, kurwa, bawisz? Wiesz, kim ja jestem? Germański żołnierz, to ja! Tankist! Bum bum! I mam w dupie twojego Stalina czy jakiegoś innego cholernego Ruska!
  • Jacqueline Susann
    40. rocznica
  • Wergiliusz
    2032. rocznica
    śmierci
    Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor - Niech z naszych kości narodzi się mściciel

Znajdź nas na Facebooku