Polska według Konfederatów

Okładka książki Polska według Konfederatów Michał Murgrabia
Okładka książki Polska według Konfederatów
Michał Murgrabia Wydawnictwo: Magna Polonia publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Magna Polonia
2020-01-01
2020-01-01
Konfederacja Polityka Prawica Konserwatyzm Korwin Braun

Ta ekipa w naszym Parlamencie to sól dla oczu sprzedajnych, fałszywych polityków dla zmylenia zwanych polskimi. Dzięki Bogu dostali się do naszego nieszczęsnego Parlamentu i są jak lampa, która rozoświetla ciemne zakamarki działań gangsterów dla zmylenia zwanych politykami. Dzięki ludziom z Konfederacji wielu słuchając ich wypowiedzi, usłyszy po raz pierwszy w życiu, głos rozsądku i logiki. Może chociaż niektórych obudzą ze snu komunistycznego otępienia.

Jedyna taka książka, która pokazuje polityków Konfederacji w naturalny i luźny sposób. Można sięz niej dowiedzieć, więcej merytorycznych rzeczy niż z TVP, czy TVN. Pytania merytoryczne oraz merytoryczne odpowiedzi. W książce jest kilka błędów, ale to i tak nie ma wpływu na treść.

Przestroga jak może wyglądać ten kraj, gdy dopuścimy do władzy skrajnie prawicowych fanatyków.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wywiady w skondensowany sposób przedstawiają poglądy posłów na główne polityczne tematy, więc książka będzie bardzo pomocna dla osób, które dopiero zapoznają się z partią i jego poszczególnymi członkami, ale zawiera też ciekawostki, które nawet dla miłośnika partii będą nowe.

Świetna

Świetna

Całokształt partii wyrażomy w jednej książce.

Całokształt partii wyrażomy w jednej książce.

• Polityka
  • 30. "Kto zlewa, a kto sprawa..."
  • Z autografem
  • 2012-2020
  • Inne
  • Filozofia i Polityka

Dodaj cytat z książki Polska według Konfederatów