Dyskusje o książce Taka piękna żałoba

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Prawdopodobnie polski autor, akcja dzieje się około roku 3000, nie ma już na świecie ras, wszyscy ludzie mają jednakowy odcień skóry. Po prostu wymieszali się poprzez mieszane związki, a jeden z głównych bohaterów ma na imię Pet. Pomożecie?
1 tydz. temu
Czytamy w weekend
Dobry wieczór -kody zniżkowe do księgarni Woblink, których nie wykorzystam, polecają się na weekend.  Tracą ważność za 3 dni:  vhnzprtwr qnleghcaewchtheyopyklqezxjc bcsisvoslxziuhwynmgvihdgtujtmlwhghr mhcfqdijwklhjbrrjjezpoijpppvsmpegcsrpodmcuqaqhjoltmapw
4 tyg. temu
Czytamy w weekend
@Margo bardzo mnie wzruszyła kochana Twoja troska o moje dobre samopoczucie😘 książkę już poleciała na odpowiednią półkę. Polecam się Twojej pamięci na przyszłość🙂
7 tyg. temu
Czytamy w weekend
W ramach nominacji Książka roku 2023 przeczytałam niewiele ponad 50 książek. Najwięcej w kategorii: Autobiografia, biografia, wspomnienia - 8. Literatura faktu/publicystyka - 7. Powieść historyczna - 7. Znalazłam kilka książkowych perełek.
10 tyg. temu
Czytelnicze podsumowanie 2020 roku
Ciekawe podsumowanie i sporo intrygujących pozycji. Przejrzane wszystkie, kilka dodanych do planów czytelniczych na 2021 :)
3 lata temu
Czytamy w weekend
Nie czytałem JESZCZE Diuny, ale jest na mojej liście i czuję, że mi się spodoba. Obejrzałem ostatnio starą ekranizacje i byłem zszokowany jak bardzo mnie rozczarowała. Ale jestem ciekaw Twojej opinii. Bardziej niż fryzura Stinga może rozpraszać jego goła klata :P
4 lata temu
Pokazuje 6 z 8