rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Jestem egzaltowaną lentilką

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 książki w 2019 roku :)
Fajnie było by jakby LC pokazało jakie były efekty wyzwania
4 lata temu
Czytamy w weekend
Kończę właśnie trzecią część pt:  Siostra cienia Siostra cienia z serii "Siedem sióstr" Lucindy Riley.
5 lata temu
Dziwne książki – Jasper Fforde
Jeśli chodzi o "wskakiwanie" do książek to polecam Strażniczka książek - choć nie jest to dziwna książka, za to bardzo przyjemna :)
Czytamy w długi weekend
@Villiana - mam nadzieję, że film będzie ciekawszy. Dzisiaj zamierzam się do niego zabrać. Zdecydowanie brakowało mi tej osobliwości, którą tak gwarantują. Szczerze to sięgnęłam po tę książkę dla tego dreszczyku, ale cóż... Miała być to dla mnie nowość, bo ja raczej stronie od wszystkiego co później przekłada się na strach przed pójściem samemu do łazienki :D Tego się...
Czytamy w weekend
Na początku trochę mnie nudziła,ale im dalej tym jest lepiej,takie wielowątkowe czytadło.
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (wrzesień 2016)
Nie mogę się już doczekać! Mam nadzieję, że szybko uwiną się z realizacją zamówienia i lada moment będę mieć "Słowika" w swoich rękach. Ebook z tego co widzę jest już dostępny: http://www.publio.pl/slowik-kristin-hannah,p148419.html
Pokazuje 6 z 7
Zobacz kolejne