Basia i narty

Seria: Basia
Wydawnictwo: Egmont Polska
BUKA

Basia razem z całą rodziną wyjeżdża w góry. Tata ma ją nauczyć jeździć na nartach. To zadanie z pozoru wydaje się bardzo łatwe...

źródło opisu: http://sklep.egmont.pl/ksiazki/bohaterowie/p,basia-i-narty,10638.html

źródło okładki: http://sklep.egmont.pl/ksiazki/bohaterowie/p,basia-i-narty,10638.html

nieperfekcyjnie | 2016-01-28
Przeczytana: 26 stycznia 2016

Zima to czas, w którym wszystkie dzieci wyczekują ferii, a wraz z nimi - możliwości bliższego spotkania ze śniegiem, czyli jazdy na sankach, jabłuszkach czy nartach. Niektórzy mają okazję do wyjazdu w góry, gdzie można poszaleć na stoku, o ile posiada się umiejętność jazdy na nartach, która, jak pokazuje historia "Basia i narty", nie należy do najłatwiejszych, ale jeżeli zostaje opanowana - z pewnością daje mnóstwo radości i satysfakcji.

Basia wyjeżdża wraz z rodzicami i braćmi w góry, aby czas ferii spędzić w sposób aktywny poprzez jazdę na nartach i sankach, spacerowanie oraz wycieczki po górach. Przed tatą Basi stoi niezwykle ważne i trudne zadanie, czyli nauczenie córki poruszania się na nartach. Nauka idzie bardzo opornie, dlatego tatę głównej bohaterki wyręcza wujek Basi, który w mgnieniu oka sprawia, że dziewczynka staje się rasową narciarką - ku zdumieniu wszystkich członków rodziny.

Książki...

Maksioczyta | 2018-01-15

Basia razem z rodziną jadą w góry. Basia chce nauczyć się jeździć na nartach.
czy Basia nauczy się jeździć na nartach? polecam

Sylwia | 2014-11-25

Przepraszam za 5, ale mamy wszystkie Basie, a ta akurat jest troszkę slabsza...

AnnaSikorska | 2017-11-04
Angelika | 2017-05-14