Język VHDL. Projektowanie programowalnych układów logicznych

83-204-2974-9
elektronika, układy cyfrowe, VHDL
technika
Venom

Oto nowoczesny, starannie opracowany podręcznik tego języka. Omówiono w nim składnię VHDL, jego funkcje i procedury. Przedstawiono sposób budowania modelu układu cyfrowego, zasady projektowania układów kombinacyjnych i sekwencyjnych oraz metody projektowania hierarchicznego. Zamieszczono praktyczne przykłady opisów automatów, liczników, przesuwników, modułów arytmetycznych, układów sterujących, pamięci FIFO oraz innych układów logicznych.

źródło opisu: oładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie

KBR | 2013-12-10
Przeczytana: listopad 2013

Bardzo dobra książka na początkowy kontakt z VHDLem

Chaoticreader | 2016-04-13
Venom | 2013-01-06