Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/10483/nowa-ksiazka-liane-moriarty

Nowa książka Liane Moriarty

  wartościowy tekst

Liane Moriarty nie próżnuje. Gdy HBO przygotowuje drugi sezon Wielkich kłamstwek, ona zapowiada nową książkę. „Nine perfect strangers” pojawi się na półkach księgarni już tej jesieni.

Liane Moriarty to autralijska pisarka, której sławę przyniosła powieść „Wielkie kłamstewka”. Adaptacja jej powieści z Nicole Kidman, Reese Witherspoon i Shailene Woodley zdobyła pięć statuetek Nagród Emmy i doczeka się drugiego sezonu, w którym jedną z ról zagra Meryl Streep. W tym czasie trwają prace nad ekranizacją drugiej książki Moriarty Sekret mojego męża. Główną rolę zagra tu Blake Lively i choć nie podano jeszcze oficjalnej daty premiery, fani już zacierają ręce.

„Czy dziesięć dni w ośrodku zdrowia naprawdę zmieni cię na zawsze? Tych dziewięć kompletnie obcych osób będzie musiało się o tym przekonać” – obiecuje Liane Moriarty.

Autorka zasłynęła z pisania o takich problemach, jak przemoc domowa czy wpływ kłamstw na nasze życie. Nikt więc nie ma wątpliwości, że nowa powieść zostanie utrzymana właśnie w tym klimacie, a czytelnicy otrzymają porządną dawkę tajemnic i mrocznych sekretów. Czyli właśnie to, co wszyscy lubią najbardziej.

Nam pozostaje poczekać na polskie wydanie, o którym z pewnością was poinformujemy.

Czy wy również jak użytkownicy Twittera nie możecie się doczekać i czyścicie czytelnicze kalendarze?


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 2  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 2104
LubimyCzytać
06-06-2018 16:19
Zapraszamy do dyskusji.
książek: 0
konto_usuniete
08-06-2018 14:46
treść usunięta
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Podniebna pieśń

To nie jest kolejna baśń o złej królowej lodu. Erkenwald jest magiczną krainą, w której żyją trzy plemiona: Futer, Kłów i Piór. Ich życie jednak zmien...

zgłoś błąd zgłoś błąd