rozwiń zwiń

Zrecenzuj „Biały pył. Piekło na K2” – mrożący krew górski thriller Krzysztofa Koziołka

LubimyCzytać LubimyCzytać
04.08.2021

Dla czytelników serwisu lubimyczytać.pl przygotowaliśmy 15 egzemplarzy górskiego thrillera „Biały pył. Piekło na K2”. Jak zostać jednym z pierwszych recenzentów książki Krzysztofa Koziołka?

Zrecenzuj „Biały pył. Piekło na K2” – mrożący krew górski thriller Krzysztofa Koziołka

Biały pył Krzysztof KoziołekW górach wysokich od lat działa seryjna morderczyni. Nazywa się K2.

Największa ambicja himalaisty? Zdobyć zimą najniebezpieczniejszy szczyt świata. Przez dekady nie udawało się to nikomu, ale kiedy u podnóża K2 melduje się polska wyprawa, cel wydaje się osiągalny. W bazie na wierzch wychodzą jednak wzajemne pretensje, środowiskowe konflikty i sprzeczne dążenia. Czy grupa wybitnych indywidualności potrafi w ogóle współpracować?

W gronie tych słynnych wspinaczy jest też dwójka outsiderów: Zuza Niska, doświadczona himalaistka, której do tej pory drogę do przełomowych sukcesów blokował zwykły pech, oraz Krzysiek Garda, amator wspinaczki i dziennikarz oddelegowany do relacjonowania zmagań z górą. Wkrótce okazuje się, że w skonfliktowanym zespole to właśnie tych dwoje najciężej pracuje na zbiorowy sukces. Niska dostrzega w tym szansę na przerwanie złej passy, a Garda zaczyna ulegać hipnotycznemu wpływowi szczytu… Może i dla niego znalazłoby się miejsce w grupie szturmowej?

Kiedy głupi błąd prowadzi do poważnego wypadku, Garda staje przed dylematem: jego lojalność wobec partnerki może stanowić zagrożenie dla pozostałych uczestników wyprawy. Wkrótce śmierć jednego z nich wywoła szereg wątpliwości: co naprawdę stało się na stoku K2 i czy ktoś poza morderczą górą przyłożył rękę do tej tragedii…?

Krzysztof Koziołek w „Białym pyle” odświeża najlepsze tradycje powieści przygodowej i literatury wysokogórskiej. Efekt: górski thriller, w którym napięcie rośnie wraz z wysokością.

Krzysztof Koziołek

Jak zostać recenzentem książki?

Dla użytkowników serwisu lubimyczytać.pl przygotowaliśmy 15 egzemplarzy książki „Biały pył”. Jak zdobyć jedną z nich?

Wystarczy przesłać link do dowolnej recenzji, którą umieściliście w serwisie lubimyczytać.pl, na adres: promocja@prart-media.pl (w tytule maila wpisując „Recenzja: Biały pył”). Dodatkowo możecie również w wiadomości podać link do swojego książkowego Instagrama, jeśli go prowadzicie. 

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 9 sierpnia.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wydawnictwo Agora wybierze 15 osób, które otrzymają wiadomość zwrotną (najpóźniej do 12 sierpnia). Książki zostaną wysłane przez wydawnictwo po odesłaniu adresu do wysyłki i numeru telefonu kontaktowego.

Będziemy wdzięczni za umieszczenie opinii o książce w serwisie!

Życzymy powodzenia!

Krzysztof Koziołek

Przeczytaj fragment książki „Biały pył”

Biały pył

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers.

Książka jest już dostępna w sprzedaży.

Artykuł sponsorowany


komentarze [3]

Sortuj:
więcej
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
Shiloh  - awatar
Shiloh 04.08.2021 14:00
Czytelnik

Już z opisu widać, że autor inspirował się filmem 'Granice wytrzymałości". Film nie jest zły, ale wątpię, aby z takiej inspiracji wyszło coś dobrego.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
LubimyCzytać  - awatar
LubimyCzytać 04.08.2021 13:01
Administrator

Zapraszamy do dyskusji.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Eliwerka  - awatar
Eliwerka 04.08.2021 12:38
Czytelnik

Zapowiada się ciekawie. Zgłoszenie wysłane :)

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post