Od Apeninów do Andów

Edmund de Amicis Wydawnictwo: Państwowe Zakłady Wydawnictw Szkolnych literatura piękna
Dagli Appennini alle Ande
Państwowe Zakłady Wydawnictw Szkolnych
Andy Apeniny podróż
Dagli Appennini alle Ande
literatura piękna
Andy Apeniny podróż

Gdy byłam w piątej lub w szóstej klasie, z biblioteki szkolnej musiało zniknąć 'trochę' książek.
Pomagąłam wtedy pani, wykreślić te, które zostaną oddane do recyklingu. Żal jej było kilku książek, więc dostałam kilka.

Jest to jedna z najpiękniejszych książek jakie kiedykolwiek czytałam. Nie należy do tych 'ciężkich książek', ma zaledwie
pięćdziesiąt stron. Gdy pani...

Bardzo wzruszająca historia, pełna ciepła, opowiada o uczuciach małego dziecka, które są bardzo dojrzałe i mężne.

Dyskusje

• Górskie
  • W szkole i w dzieciństwie
  • DAWNO, DAWNO TEMU
  • Literatura włoska
  • Czytane w dzieciństwie
  • 6e) Lektury kl. 4
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Od Apeninów do Andów