Pretty Lies - Anne und Jake

Okładka książki Pretty Lies - Anne und Jake Elena Mackenzie
Okładka książki Pretty Lies - Anne und Jake
Elena Mackenzie Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Pretty Lies (tom 3) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Pretty Lies (tom 3)
Pretty Lies - Anne und Jake
Kindle Edition
2016-10-01
2016-10-01
niemiecki
new adult romans studia

Jak dla mnie była to najlepsza część. Anne lubiłam od samego początku, była moją ulubienicą, natomiast Jake wybitną postacią nie był, ale na tle poprzednich chłopaków z serii był naprawdę fajną postacią. Trochę się zdziwiłam, że autorka postawiła Anne w takiej sytuacji, ale chyba po prostu chciała Jake’a zatrzymać w Szkocji 😊 dodajmy do tego, że autorka uwielbia mieszać w przeszłości bohaterów i w tej historii również tego nie zabrakło. Czy mnie to przekonało? Nie, ale specjalnie się tym nie przejmowałam. Cała historia była dosyć szybko opowiedziana, z równie szybkim zamieszkaniem i zakochaniem 😊 świetnie, że to Jake bardziej latał za naszą Anne niż na odwrót 😊 oczywiście była również inspekcja przyjaciół, ale Jake łatwo ją przeszedł. Co mnie zdziwiło to to, że matka Anne naprawdę chyba żyła w alternatywnym świecie, gdzie córka musi poślubić bogatego faceta :D interakcje pomiędzy bohaterami były całkiem naturalne i świetnie, że Jake na końcu postawił na dziewczynę i wspólną rodzinę. Na koniec w epilogu trochę odpuścił, ale uważam, że jego matka była okropna.

Dodaj cytat z książki Pretty Lies - Anne und Jake