Operacje specjalne. Polski model i nie tylko

Krzysztof Styburski Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf militaria, wojskowość
Wydawnictwo Poligraf
militaria, wojskowość
2020-07-03

Operacje Specjalne Polski Model I Nie Tylko, to książka dla każdego, kto interesuje się tematem wojska i strukturami administracyjnymi w państwie. To dobry materiał dla młodzieży, który ukazuje prozę wojsk specjalnych od podszewki, czyli od planowania do wykonania zadania. Dla starszych czytelników również będzie to droga jaką ewaluowały wojska specjalne do obecnych czasów....

Krzysztof Styburski Operacje specjalne. Polski model i nie tylko Zobacz więcej