Pomocnik historyczny nr 3/2020. Tajemnice końca wojny

Redakcja tygodnika Polityka Wydawnictwo: Polityka Seria: Pomocnik historyczny Polityki czasopisma
Polityka
Polityka historia czasopisma II Wojna Światowa historia
czasopisma
Pomocnik historyczny Polityki
Polityka historia czasopisma II Wojna Światowa historia

Inne spojrzenie na historie :). ostatniej wielkiej wojny. szczególnie na sprawy zakończenia, podziału wpływów. Inne myślenie:)

Wydarzenia związane z końcem II wojny światowej nadal owiane są aurą tajemniczości. Do tej pory historycy spierają się o ich interpretację. Wydawnictwo stara się uporządkować fakty, wyjaśnić zagadki i rozwikłać tajniki końca wojny. Szereg artykułów koncentruje się na mało znanych faktach z historii największego konfliktu w dziejach ludzkości, ukazując szeroką i zróżnicowaną...

Kolejne wznowienie Pomocnika Historycznego. Tym razem numer o tematyce II Wojny Światowej. Dla zorientowanych w tematyce będzie to przyjemne przypomnienie niektórych faktów.

Dyskusje

• Gazety i czasopisma
  • Historia
  • Posiadam e-prasa
  • Niedokończone 📖 fragmenty
  • E-booki (Mikołaj przyniósł czytnik ⛰️)
  • Sprzedam / wymienię: czasopisma