I co ona ma zrobić?

Holly Bourne Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: The Spinster Club Series (tom 3) literatura młodzieżowa
Data 1. wydania:
2016-08-01
Ernest Kacperski
Zielona Sowa
literatura młodzieżowa
The Spinster Club Series (tom 3)
Ernest Kacperski
literatura młodzieżowa

„Nawet nie miałam na sobie krótkiej spódnicy”, czyli słów kilka o feminizmie.

I co ona ma zrobić? to już trzeci tom z cyklu The Spinster Club Series (Klubu Starych Panien) autorstwa Holly Bourne. Nie czytałam dwóch poprzednich części, ale mimo to jakoś nie odczułam ich braku, więc spokojnie możecie czytać tę książkę bez znajomości poprzednich.

Lottie – przyjaciółka Evie i...

W Klubie Marudnych Zaczytanych Ciotek gości Klub Starych Panien, czyli kolejna część cyklu młodzieżowego niezastąpionej Holly Bourne – „I co ona ma zrobić?”, kolejny tom serii po „Jestem już normalna?” i „Jak trudno jest kochać?”.

Holly Bourne jak nikt inny potrafi w swoich książkach poruszać trudne tematy, ujmując je w lekką, łatwą do przyswojenia historię młodzieżową. W...

Nigdy nie sądziłam, że z pozoru taka zwykła młodzieżówka, wywoła u mnie takie emocje. Jako, że nie jestem miłośniczką tych wszystkich książek, w których cała akcja rozgrywa się w szkole i największym problemem bohaterki jest to, w kim się zakocha, nie byłam zbytnio przekonana do "I co ona ma zrobić?". Oczywiście myślałam tak, dopóki nie przeczytałam opisu książki i wtedy od...

Holy Holly Bourne - i co ja mam z Tobą zrobić? Za każdym razem, gdy wydaje mi się, że nie możesz napisać lepszej książki, okazuje się, że jednak możesz.

Lottie to dziewCZYNa, która może podbić świat. Lottie jest bezpośrednia, wygadana i krnąbrna. Lottie to trąba powietrzna. Lottie to wojowniczka. Lottie to groźna lwica, broniąca swego zdania. Lottie to wulkan energii....

• Chcę w prezencie
  • Kobieta
  • Różności Nadal Trwa:)
  • Ebook
  • W kolejce do czytania w szufladzie:)

Dodaj cytat z książki I co ona ma zrobić?