Dyskusje o książce Krótkie odpowiedzi na wielkie pytania

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w majówkę 2024
@NiegdyśNatalia "Plugawy ptak nocy" - jak dla mnie, brzmi raczej nieciekawie... ;) ale gusta są różne... xD zresztą ludzie mają tak różne skojarzenia... zapewne Ty, na przykład, widzisz, dajmy na to, niewinną ptaszynę przycupniętą nocną porą gdzieś w zagajniku, nie wiedzieć czemu zwaną oszczerczo plugawą... 😂 a ktoś inny...  strach powiedzieć... xD
2 dni temu
Czytamy w weekend. 26 kwietnia 2024
Szczerze mówiąc rozczarowały mnie  Spekulacje o kinie. Do połowy było nawet ciekawie, ale potem zupełnie się pogubiłam w tym, o czym pisze Quentin 🥴. Plus ten dosadny język 🤯. To nie jest książka o jego filmach. A Chłopcem z latawcem jestem zachwycona.
1 tydz. temu
Podsumowanie roku 2023 w Lubimyczytać
@almos dziękuję.😊 Cieszę się, że zaczęłam w końcu bez obaw sięgać po audiobooki, poznałam dzięki nim więcej historii. 😉
17 tyg. temu
Czytamy w weekend
@ZaaQazany Tortury i to w dodatku zakazane i wyklęte przez kościół. Szkoda, że ta ciemnica czasem nadal wychodzi.
21 tyg. temu
Czytamy w weekend
Kontynuacja w weekend   Do ostatniej kropli krwi Do ostatniej kropli krwi i dokończenie   W ciemnościach W ciemnościach
25 tyg. temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (WRZESIEŃ 2019)
Ostatnio kupiłam: spacerujący z książkami i sen o okapi
1 rok temu
Pokazuje 6 z 17