Bardzo brudna gra

Robin Stevens Wydawnictwo: Dwukropek Cykl: Zbrodnia Niezbyt Elegancka (tom 4) opowieści dla młodszych dzieci
Dwukropek
Zbrodnia Niezbyt Elegancka (tom 4)
opowieści dla młodszych dzieci
2018-09-19

To chyba moja ulubiona część serii. Bardzo chciałam żeby Towarzystwo Detektywistyczne wróciło do Deepdean. Wszystkie skandale szkolne dodają całej książce świetnej atmosfery, przez co czyta się jeszcze lepiej.

kocham serio kocham < 3
Oczywiście, nie zgadłam bym nigdy, że to właśnie ONA jest morderczynią !
Jedynie przeszkadzałao mi ciagłe zwracanie uwagi na wage Hazel przez nią samą i przez Daisy w pewnym momencie. Ale tylko trochuuuuuuuu
Polecam !

Kocham

Książka najmniej mi się podobała z całej serii. Autorka skupia się na konflikcie głównych bohaterek, a nie na zagadce.

1964

Czwarta część "Zbrodnia niezbyt eleganckiej". W tym tomie akcja znów przenosi się do szkoły dla dziewcząt. Ta część jest tak samo dobra jak wszystkie poprzednie, chociaż muszę przyznać, że wolę 2 i 3 część, gdzie dziewczęta rozwiązują zagadki poza szkołą. Mimo wszystko cała ta seria (i ten tom również) stanowi świetną rozrywkę. W tej części Daisy po raz pierwszy mnie...

Super książka! Sięgając po tą pozycję bałam się, że będzie gorsza od poprzednich tomów. Jednak myliłam się! Śmiało mogę powiedzieć, że ten tom był chyba najlepszym z całej serii! Jak zwykle nie spodziewałam się zakończenia. Na pewno już niedługo sięgnę po następne tomy tej serii! Polecam serdecznie!

Dokładnej: 9,5

Kolejna część przygód Hazel i Daisy to kolejna porcja dobrej rozrywki, udowadniająca, że młodzieżowe kryminały nie muszą być infantylne. "Bardzo brudna gra" posiada wszystkie zalety poprzednich części, więc jeśli komuś się one podobały, to tym razem też się nie zawiedzie.

Osobiście z niecierpliwością czekałam na kolejne tomy z serii 'Zbrodnia niezbyt elegancka", i w końcu się doczekałam. Książka jest równie ciekawa jak poprzednie tomy z serii, więc nie mogę powiedzieć że się na niej zawiodłam. Porównując jednak do 'Zbrodni pierwszej klasy', trzeciego tomu, da się dojrzeć pewne braki. Lecz zaczynając od tej bardziej pozytywnej opinii, powieść...

Kłótnie! Kłamstwa! Pieniądze! Śmierć!*

Nie mogłyśmy się z córką doczekać kolejnych tomów serii „Zbrodnia niezbyt elegancka”
autorstwa Robin Stevens wydawnictwa Dwukropek.
To seria powieści kryminalno-detektywistycznych dla młodzieży.
Bohaterkami są nastoletnie dziewczyny Daisy Wells i Hazel Wong,
które założyły Towarzystwo Detektywistyczne Wells & Wong.

Pierwsze dwie...

Dyskusje

• Kryminały
  • 2019
  • W mojej biblio...
  • Nie posiadam
  • Kryminał
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Bardzo brudna gra