Kawa. Instrukcja obsługi najpopularniejszego napoju na świecie

Ika Graboń Wydawnictwo: Otwarte kulinaria, przepisy kulinarne
Otwarte
kawa barista baristyka
kulinaria, przepisy kulinarne
kawa barista baristyka

Fuj! Jak to może Ci smakować?! – tymi słowami przywitałam w ustach mój pierwszy w życiu łyk kawy, wywołując przy tym szeroki uśmiech na ustach mojej mamy, której go podkradłam. Nie trudno domyślić się, jaki był dalszy ciąg tej historii, i że skończyłam jak miliony ludzi na tym świecie ze statusem uzależnionej od kawy. Biorąc pod uwagę, że rocznie ludzkość pochłania ok. 400...

Fantastyczna robota!
Świetnie zabrane informacje, piękne wydanie, bardzo przyjemnie się czyta :)

Rewelacyjna książka, którą czyta się jednym tchem, głównie ze względu na profesjonalne opisy i objaśnienia oraz wielką pasję, którą autorka zaraża w swojej książce. Czytając czuć można obecność autorki obok i aż chce się delektować tym wyjątkowym napojem w sposób, który ona przedstawia!

Przepięknie wydana pozycja pełna aromatycznych smaczków i rzetelnych informacji na temat kawy, podanych w przystępny sposób. Książka napisana lekkim językiem, zrozumiała dla amatorów kawowego naparu, bardzo przyjemna w lekturze. Na pewno robi smaka na kawę, uczy korzystania z urządzeń, z którymi nie miało się wcześniej doczynienia. Ja skorzystałam i dziękuję Autorce za...

Bardzo estetyczna szata graficzna i wspaniałe rady jak postępować z kawą. Uwiodła mnie też urocz dedykacja.

Bardzo ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy nie mogą żyć bez filiżanki aromatycznej kawy.

Świetna podróż po świecie kawy. Na pewno jeszcze do niej wrócę. Idealna na prezent dla kawosza!

Dla tych co dopiero wgłębiają się w temat kaw specialty - jak najbardziej przydatna i ciekawa.

Mimo że mam bardzo dużą wiedzę z zakresu kawy to tak książka odkrywa zawsze przede mną jeszcze jakieś kawowe tajemnice. I za to własnie ją uwielbiam. Polecam absolutnie wszystkim. Miłośnikom, laikom i herbaciarzom a nóż się nawrócą! ;D

Genialna książka! Jeśli kawa ma duże znaczenie w Twoim życiu, nie będziesz żałował zakupu. Sprawdzi się dla laików, dla osób, które dopiero wchodzą głębiej w świat kawy oraz dla ludzi bardziej doświadczonych.

Dyskusje

• 2018