rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend. 19 kwietnia 2024
@Sea_Of_Darkness Bogowie tanga nie mają za dużo tanga jako tańca. Natomiast jeśli chodzi o seksualność to dla mnie podana w bardziej zjadliwej formie niż np. w Czwartym skrzydle.
12 godz. temu
Książki, które podobały się wszystkim, ale nie mnie – jakie tytuły znajdują się na waszej liście?
Harry Potter, nigdy się za to nie zabrałem, ani nie zamierzam się zabrać, ja rozumiem piękna historia opisana w fantastyczny sposób, ale zupełnie nie mój klimat.
10 tyg. temu
Nie tylko po angielsku – tłumacze, którzy otwierają nam okno na literacki świat
Osobny wątek warto by poświęcić też tłumaczom z naprawdę rzadkich i małych języków, takich jak estoński, słoweński, albański.
1 rok temu
Czytamy w weekend
Dziś skończyłam czytać i masz rację czytało sie przyjemnie:)
2 lata temu
Czytamy w weekend
Też muszę przeczytać tę pozycję, będzie świetnym zwieńczeniem mojego wyzwania :)
4 lata temu
Czytelnicze podsumowanie 2018 roku
Aż z ciekawości wracam do poprzedniego roku. Przeczytałam 39 książek. Nie jest to jakaś zawrotna ilość, ale mnie nie dziwi. W wolnym czasie potrafię robić miliard innych rzeczy, więc czytanie książek często mi nie wychodzi. 7 z tych książek to kodeksy i publikacje typowo prawnicze (czyli - nauka na studia). Jedna to podręcznik do ekonomii (którego serdecznie nie polecam)...
4 lata temu