Kup teraz - 15 ofert w cenie od 6.99 zł do 28.00 zł

Trzy koperty

Nir Hezroni Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Agent 10483 (tom 1) Seria: Gorzka Czekolada kryminał, sensacja, thriller
Three Envelopes
Media Rodzina
Three Envelopes
Agent 10483 (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
Gorzka Czekolada
Leszek Kwiatkowski

Książka typu slslom-gigant. Akcja nie tylko pędzi, a czytelnik przyswaja kolejne strony z coraz większym napięciem. Do tego co i rusz znienacka jakiś obrót zdarzeń całkowicie zaskakuje i akcja nagle zakręca w zupełnie niespodziewanym kierunku.
Genialne. Trzyma w napięciu. Do tego nieźle napisane, choć zdarzyło się kilka potknięć językowych (autora lub tlumacza). Tak czy...

Czyta się jakbyś oglądał film z węgierskim podkładem , gdzie dodatkowo napisy rozjeżdżają się z tym co bohaterowie mówią. Jak to mówią na Księżycu: zupełnie bez atmosfery. Jako bonus: drętwe i napuszone gadki. Miał być John Le Carre, a wyszedł serial Ranczo.
W skali 1-5: 1, daj sobie spokój, w tym klimacie są lepsze.

Bardzo wciągający thriller ilustrujący techniki stosowane przez ofensywne agencje wywiadowcze. Autor pokazuje pożądaną mentalność rekrutowanych pracowników oraz sposoby wpływania na podejmowane przez nich decyzje w trakcie wykonywania zadań. A do tego to wszystko ubrane w wartką, trzymająca w napięciu akcję. Bardzo miła rozrywka!

Opowieść o życiu i akcjach agenta wywiadu 10483, a tak naprawdę terrorysty na państwowym etacie. To człowiek wybitnie inteligentny, wspaniale planujący i wykonujący skomplikowane operacje wywiadowcze czy terrorystyczne, z drugiej strony całkowicie amoralny samotnik, bardziej robot niż istota ludzka. Mamy jeszcze średnio interesujący wątek futurystyczny. Dosyć ciekawe, ale...

Świetna książka, brutalna, logiczna, dobrze przemyślana. Cały czas coś się dzieje, zero nudy. Jedynie narracja momentami jest zbyt zamotana, ciężko się połapać o kim i kiedy aktualnie czytamy.

Creepy! Scena w piwnicy śniła mi się po nocach.
Ale serio: książka baaardzo wciągająca, szybka akcja, ciągłe poczucie zagrożenia... Główny bohater jest psychopatą -to niesamowite uczucie siedzieć w jego głowie!
Polecam gorąco wszystkim miłośnikom thrillerów i kryminałów!

Do sięgnięcia po tę książkę zachęcił mnie fakt, że jest ona napisana przez byłego agenta Mosadu. Założyłam, że skoro tematyka jest autorowi znana z autopsji to książka będzie ciekawa. I była! Jakże mnie ona wciągnęła. Pochłonęłam ją w trakcie dwóch trzygodzinnych podróży. Bardo chętnie przeczytam kontynuacje.

W sklepie gdzie kupuję audiobooki znalazłem tą pozycję. Bardzo mnie zaintrygował krótki opis i zachęcił mnie do przesłuchania tej książki. W zasadzie mamy tutaj do czynienia z książką szpiegowską, chociaż nie jest to tradycyjny thriller szpiegowski, pojawiają się tutaj też elementy sci-fi.
Główny wątek kręci się wokół osobistych zapisków pewnego szpiega izraelskiego...

Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się aż tak dobrej książki. Nie byłam pewna czy "Trzy koperty" przypadną mi do gustu, ale śmiało mogę powiedzieć, że przyjemnie spędziłam z tą książką kilka godzin. Do tej pory jestem w szoku, że to jest debiut autora. Krótko mówiąc- bardzo udany! Wszystko zostało skrupulatnie zaplanowane, momentami ciarki przechodziły mi po plecach, bo...

Wiecie że rzadko czytam tego typu książki. Wiecie też, że wydawnictwo Media Rodzina, ze swoją serią Gorzka Czekolada namówiło mnie na sięganie po kryminały i thrillery częściej, niż bym to sobie zaplanowała. Tym razem padło na „Trzy koperty”, czyli debiutancką powieść Nira Hezroni....

• 2019
  • 2018