Dyskusje o książce Siedem dobrych lat

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
@awita Bardzo ciekawy zestaw. Fajnie, że wybrałaś też Przechytrzyć historię. Niezwykłe przygody człowieka, który ocalił milion książek w jidysz Zaczęłam to kiedyś czytać na Legimi. Ciekawa książka. Przerwałam czytanie, bo miałam wtedy inne potrzeby...
45 tyg. temu
Opowiadania, które warto przeczytać – krótkie formy na lato (i nie tylko)
Dorzucę O'Henry'ego absolutnego mistrza opowiadań, niestety zapomniany, a co gorsza, jego opowiadania krążą po necie bez podania autora 😕 No i oczywiście nasz Zajdel - bardzo lubię zbiorek "Dokąd jedzie ten tramwaj", ale opowiadań jest więcej, po prostu trzeba poszperać w antologiach albo wygrzebać na strychu serię "Stało się jutro"
45 tyg. temu
Czytamy w Święta
Witam :) bardzo proszę o pomoc w jednej sprawie. Dostałam książkę "Zabójcza biel" (4 tom Cormoran Strike). Niestety nie czytałam jeszcze poprzednich części. Czy tą serię można czytać w innej kolejnosci niż kolejność wydawania? Zależy mi na wypowiedziach bez spoilerów :) dziękuję.
3 lata temu
Czytamy w weekend
Osobiście uważam, że książka pt.  Gdyby nasze ciało potrafiło mówić Gdyby nasze ciało potrafiło mówić jest produktem czysto marketingowym. Szkoda czasu.
4 lata temu
52 książki w 2019 roku :)
Fajnie było by jakby LC pokazało jakie były efekty wyzwania
4 lata temu