Messerschmitt Bf 109 G in detail

Okładka książki Messerschmitt Bf 109 G in detail
Jacek Szymański Wydawnictwo: Militaria Cykl: Militaria w detalach (tom 5) militaria, wojskowość
militaria, wojskowość
Militaria w detalach (tom 5)
Militaria
2000-01-01
2000-01-01
8372190917
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Ręczny granatnik przeciwpancerny RPG-76 Komar Jacek Szymański, Ryszard Woźniak
Ocena 6,8
Ręczny granatn... Jacek Szymański, Ry...