Dyskusje o książce Uprawa roślin południowych metodą Miczurina

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Nie ocenia się książki po okładce, a po tytule można? Najbardziej intrygujące tytuły książek
Nie czytałam samej książki, ale nieodmiennie mnie zachwyca tytuł "Tak właśnie przegrywasz wojnę czasu". Opis brzmi dość tandetnie, tytuł nasuwa skojarzenia raczej z literatura piękną (w błędnym kontekście, do którego tak starannie przyzwyczaja nas LC wplebiscytach ;))... a jaka jest książka? Może kiedyś skuszę się na tytuł i sprawdzę
1986
4 dni temu
Nowe recenzje i posty
Kontrowersje wokół Plebiscytu Książki Roku LubimyCzytać.pl. Wywiad z nominowanymi w kategorii Człowiek Książki Na blogu ukazała się druga część posta, w ramach którego na kwestie poruszane w komentarzach pod postami o Plebiscycie Książki Roku na portalu LubimyCzytać.pl, odpowiadają nominowani do kategorii Człowiek Książki. Tak samo, jak w  poprzedniej częścią posta,...
1 rok temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (WRZESIEŃ 2019)
Ostatnio kupiłam: spacerujący z książkami i sen o okapi
1 rok temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Październik 2020)
 Śladami Uczestników pierwszej jeleniogórskiej wyprawy w Himalaje - Annapurna South 1979 Śladami Uczestników pierwszej jeleniogórskiej wyprawy w Himalaje - Annapurna South 1979
3 lata temu
52 książki w 2019 roku :)
Fajnie było by jakby LC pokazało jakie były efekty wyzwania
4 lata temu
Czytamy w weekend