Wśród celebrytów

Okładka książki Wśród celebrytów Luke Bradbury
Okładka książki Wśród celebrytów
Luke Bradbury Wydawnictwo: Amber Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura piękna
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
For Hire
Amber
2013-10-17
2013-10-17
Ewa Spirydowicz

Średnia, słabe zakończenie.. Myślałam że będzie trochę ciekawiej. Aczkolwiek do przeczytania. Historia żigolaka - męskiej prostytutki i jego pracy. W niektórych momentach zabawna, chwilami nudna.

1978

No cóż, bardzo słabe, bardzo miałkie, nijakie, nudne i kiepsko napisane. Jestem na wielkie NIE.

Ciąg dalszy perypetii Luke'a w świecie męskiej prostytucji. W porównaniu z pierwszą częścią jej kontynuacja faktycznie wypada blado. Tym niemniej czyta się szybko i w miarę ciekawie. Prócz typowych klientek Luke natrafia na dwie zaburzone kobiety, które niemal wchodzą w rolę jego stalkerek (zwłaszcza zachowanie mało bystrej Jill wywołało u mnie niesmak). Tymczasem nasz bohater poznaje Ninę, u boku której zaczyna poważnie zastanawiać się nad związkiem i przewartościowaniem swego życia. Jak mu się to powiodło? Oceńcie sami.

Druga część książki taka sama jeśli nie gorsza jak pierwsza.

Druga część książki taka sama jeśli nie gorsza jak pierwsza.

II część Spod kołdry;
Opowieść o facecie na telefon, za którym kobiety szaleją.
Jego lista klientek wciąż rośnie.
W tej części pojawiają się nowe przygody, wyzwania i szanse.
sekret Luke'a odkrywa jego potencjalna dziewczyna...
Czy Luke porzuci swój fantastyczny, luksusowy świat dla zwyczajnego, poukładanego życia? Czy wygra miłość ?

II część Spod kołdry;
Opowieść o facecie na telefon, za którym kobiety szaleją.
Jego lista klientek wciąż rośnie.
W tej części pojawiają się nowe przygody, wyzwania i szanse.
sekret Luke'a odkrywa jego potencjalna dziewczyna...

Ciąg dalszy historii Luka-żigolaka z Londynu.Mężczyzna poznaje coraz to nowsze klientki i ociera się o świat celebrytów i świateł fleszy. Dzięki klientkom ma możliwość przebywania w USA, Paryżu, Monako i innych metropoliach świata.W międzyczasie Luke poznaje Ninę, przyjaciółkę jego współlokatorek.Między nimi iskrzy i Luke postanawia zaangażować się w związek z Niną.Wydaje się, że praca żigolaka ma tylko jasne strony.Ale pojawiają się również mroczne cienie w postaci prześladującej go Karen-zakochanej w nim bez pamięci byłej klientki, do której nie dociera, że Luke jej nie kocha i to jest tylko jego praca- oraz Jill- właścicielki małej firmy londyńskiej, która również wyobraża sobie życie z Lukiem jako jej chłopakiem.Kobieta posuwa się nawet do szantażowania Luka swoją rzekomą ciążą z nim.Kielich goryczy przelewa kropla w postaci Niny, która dowiaduje się o prawdziwym życiu ukochanego.Luke postanawia wycofać się z seksbiznesu i próbuje odzyskać Ninę... Szybka lektura podobnie jak poprzednia część napisana przystępnym i zrozumiałym językiem. Na koniec pozostaje jednak niedosyt, że historia kończy się nagle i aż ma się ochotę zapytać kiedy będzie ciąg dalszy? Bo chyba będzie, prawda? Gorąco polecam!!!

Zdecydowanie bardziej mi się podobała niż poprzednia. Więcej się działo :) pojawił się nawet znak zapytania miłość czy praca? Po burzliwych przejściach zakończenie jednak zaskoczyło.

Ciąg dalszy Spod Kołdry – bestsellerowej spowiedzi londyńskiego "Faceta na telefon".
Luke jest przystojnym żigolakiem. Ma klientki i pieniądze. Coraz częściej zamawiają go osoby, by przyjechał do nich na różne zakątki świata. Monte Carlo, ja jacht czy też Manchester, na wieczór panieński.
Na Luke'a czekają nowe wyzwania, takie jak wieczór z dojrzałą miłośniczką sado-maso, oraz też nowe szanse - wykazania swoich umiejętności w filmie porno. Spotyka też potencjalną dziewczynę, z którą chciałby być.
Nie rozumem tytułu. No bo "Wśród celebrytów", jak w ogóle celebrantów nie było. Może chodzi o rozpoznawalność Luke'a, lub też sprostanie wysokości nowych przygód. Nie wiem. Zastanawiałam się nad tym, ale nic bardziej sensownego nie przychodzi mi do głowy.
Nie ciesze się jakoś bardzo na Nine - dziewczynę Luke'a. Nie lubię jej za bardzo.
Brakowało mi gorących szczegółów i opisów, ale ogółem dobra książka. Powiem, że na równi z poprzednią częścią, ani lepsza, ani gorsza.

Z podziękowania na końcu książki wynika, że są to prawdziwe relacje z życia męskiej prostytutki, czym byłam zszokowana, bo sądziłam, że to wytwór pisarskiej fantazji. Nie czytałam pierwszej części, gdzie ten fakt być może, był bardziej podkreślony. Myślę, że nie straciłam wiele pomijając pierwszy tom, ale też jestem daleka od potępienia takiego stylu życia, jaki reprezentował Luke. Dał on bowiem przyjemność wielu kobietom, które tego oczekiwały i dla których stanowił jedyną opcję przeżycia uniesień za sprawą seksu.

Przeczytałam. Albo nie - przebrnęłam i przemęczyłam się. Brak jakiegoś wątku, który trzymałby w napięciu i ciekawił.
Ciężko napisać opinię o książce, w której nic się nie działo, oprócz zmiany imion klientek.

• Erotyka
  • Serie

Dodaj cytat z książki Wśród celebrytów