Mąż, którego nie znałam

literatura piękna
Marta Czub
miłość małżeństwo związek skandale seks układ

swiatwidzianyksiazkami.blogspot.com

Po dłuższej przerwie sięgnęłam po literaturę erotyczną, która wyszła spod pióra Sylvii Day. Autorka znana szerzej czytelnikom jako autorka serii o Crossie, czyli o słynnym rywalu Christiana Greya ;)

Isabel, lady Pelham jest wdową i łakomym kąskiem dla bogatych kawalerów z Londynu. Ona jednak niechętnie myśli o ponownym małżeństwie, z...

Mnie się nie podobała

"(...) miłość jest głębsza wtedy, gdy kocha się kogoś pomimo jego wad, a nie dlatego, że się ich nie dostrzega."
Piękne słowa ❤💕❤ *
Na moje szczęście nie był to jakoś potworny powrót do przeszłości, a wspomniany rok 1815 poszedł szybko w zapomnienie. Nie potrafię się odnaleźć w tych starych klimatach, nie dla mnie długie balowe suknie, dlatego do książki sięgałam z...

Druga część książki "Obudzone pragnienia", co muszę przyznać że na książce o tym nie poinformowano. Trudno.
W sumie bez różnicy którą przeczytamy pierwszą - obydwie są tandetną podróbkami Graya, chociaż nie czytałam.
Nie dla mnie. Ja nie polecę.

Przeczytałam jej opis i pomyślałam "coś dla mnie", jednak kiedy zaczęłam czytać i zobaczyłam kiedy toczy się akcja powieści to zwątpiłam... nie mój klimat. Książka ogólnie ciekawa, zawiera opisy scen erotycznych i można zauważyć przemianę głównych bohaterów. Także jeśli ktoś lubi taki typ książek polecam ;)

O wow! Tak, koniecznie musicie przeczytać tę książkę! Jest po prostu świetna.

zaczeło się z kaprysem, aż brakło tchu ... czemu tak szybko się skończyło?

Nie tego się spodziewałam po autorce. Nie nazwała bym tego romansem historycznym ponieważ oprócz tytułów i początkowej daty 1815 nic za tym nie wskazuje. Równie dobrze autorka mogła osadzić bohaterów na początku XX wieku. Pierwsze sceny miłosne gdzieś dopiero po przeczytaniu 1/4 książki. Brak mi nawiązania do życia w opisywanych latach, opisu obyczajów, tak znanych...

Bardzo podobają mi się książki tej autorki, tak samo, jak i ta również wywarła na mnie ogromne wrażenie i na pewno będę ją polecać :)

Druga część historycznego romansu Sylvii Day. Pozwala się zrelaksować podczas czytania. Daje taką odskocznię od dzisiejszych pozycji książkowych. Miłość, ciekawe zwroty akcji i te opisy. Polecam.

Dyskusje

1 203