Mąż, którego nie znałam

Historical (tom 2)
literatura piękna
Marta Czub
miłość małżeństwo związek skandale seks układ

"(...) miłość jest głębsza wtedy, gdy kocha się kogoś pomimo jego wad, a nie dlatego, że się ich nie dostrzega."
Piękne słowa ❤💕❤ *
Na moje szczęście nie był to jakoś potworny powrót do przeszłości, a wspomniany rok 1815 poszedł szybko w zapomnienie. Nie potrafię się odnaleźć w tych starych klimatach, nie dla mnie długie balowe suknie, dlatego do książki sięgałam z...

Druga część książki "Obudzone pragnienia", co muszę przyznać że na książce o tym nie poinformowano. Trudno.
W sumie bez różnicy którą przeczytamy pierwszą - obydwie są tandetną podróbkami Graya, chociaż nie czytałam.
Nie dla mnie. Ja nie polecę.

Przeczytałam jej opis i pomyślałam "coś dla mnie", jednak kiedy zaczęłam czytać i zobaczyłam kiedy toczy się akcja powieści to zwątpiłam... nie mój klimat. Książka ogólnie ciekawa, zawiera opisy scen erotycznych i można zauważyć przemianę głównych bohaterów. Także jeśli ktoś lubi taki typ książek polecam ;)

O wow! Tak, koniecznie musicie przeczytać tę książkę! Jest po prostu świetna.

zaczeło się z kaprysem, aż brakło tchu ... czemu tak szybko się skończyło?

Nie tego się spodziewałam po autorce. Nie nazwała bym tego romansem historycznym ponieważ oprócz tytułów i początkowej daty 1815 nic za tym nie wskazuje. Równie dobrze autorka mogła osadzić bohaterów na początku XX wieku. Pierwsze sceny miłosne gdzieś dopiero po przeczytaniu 1/4 książki. Brak mi nawiązania do życia w opisywanych latach, opisu obyczajów, tak znanych...

Bardzo podobają mi się książki tej autorki, tak samo, jak i ta również wywarła na mnie ogromne wrażenie i na pewno będę ją polecać :)

Druga część historycznego romansu Sylvii Day. Pozwala się zrelaksować podczas czytania. Daje taką odskocznię od dzisiejszych pozycji książkowych. Miłość, ciekawe zwroty akcji i te opisy. Polecam.

Fajna erotyczna powieść :) Wciąga od pierwszej strony, napisana przyzwoitym i przemyślanym językiem. Książka ocieka seksem, ale to chyba jej plus ;) Świetnie opisane sceny łóżkowe. Podobało mi się, że główna bohaterka nie była naiwną dziewiczą młódką, ale dojrzałą kobietą, która doskonale wie czego chce i jest świadoma swojej seksualności. Przyjemnie spędziłam czas, a...

Całkiem przyjemna lektura z ciekawą historią i bohaterami (szczególnie męskimi).
Jest tu mnóstwo seksu i gdyby nie on, to nie zostałoby z tej książki za wiele. Ale rekompensują to fajne rozmowy i przekomarzania bohaterów, dzięki którym można rzeczywiście poczuć chemię między bohaterami i że nie łączy ich tylko i wyłącznie pożądanie.
Co do bohaterów - podoba mi się przemiana...

Dyskusje

1 165