Zostań przy mnie

Zbigniew A. Królicki
Sensacja powieść amerykańska kryminał

Poprostu wow. Jedna z lepszych książek które czytałam. Bardzo polecam

Jak zwykle, Coben mnie nie zawiódł 👍

Świetnie, naprawdę świetnie po prostu rewelacyjna pozycja p. Cobena. Już dawno żadna książka nie trzymała mnie tak w napięciu. Oczywiście jak to przy tym autorze trudno wytypować sprawcę ale w końcówce można się tego domyślić.
Pomimo tego styl pomysł wykonanie jak dla mnie genialne i nie można się oderwać.

Coben jest mistrzem niespodzianek.

Książka wciągająca choć momentami akcja spowalniała na zbyt długo by potem znów nabrać tempa. Ciekawe zakończenie, historia trzyma się kupy. Generalnie nie gustuje w tego typu książkach, ale zdarza mi się sięgnąć po takową i co prawda nie wzbudziła we mnie jakiś głębokich czy skrajnych emocji ale była dobra, warto przeczytać.

dobra

Coben, tak jak Patterson to dla mnie klasyka, na której zbudowałam swoje uwielbienie dla kryminałów. Od nich się zaczęło. Wyłapałam tę książkę jako jedną z nielicznych nieprzeczytanych. Fajnie było wrócić i znów poczuć ten klimat książek Cobena. Jak zwykle przeczytałam ją w jeden dzień i jak zwykle się nie zawiodłam.

To druga powieść , którą przeczytałam. Powstaje serial na Netflixie na jej podstawie, więc nie chcę jej czytać, kiedy wszyscy się za nią zabiorą. To kolejny interesujący thriller z zacięciem psychologicznym jeśli chodzi o przedstawienie bohaterów - mają swoje powody, tajemnice, lęki, urojenia, swój fanatyzm i swoje marzenia, często niespełnione. Podoba mi się to połączenie...

Trochę słabsza niż inne pozycje tego autora które czytałam.

Moje pierwsze podejście do powieści Harlana Cobena. Warto przeczytać, chociażby dla zaskakującego obrotu wydarzeń pod koniec książki.

5 194
    2 649