Wolność ma wiele znaczeń. „Wyryte w sercu” Tary Johnson

LubimyCzytać LubimyCzytać
17.03.2020

Pieczątka ptaronatu lubimyczytać.plTara Johnson w swojej najnowszej powieści „Wyryte w sercu” przenosi nas w czasy niewolnictwa i wojny secesyjnej. W atmosferze silnego napięcia politycznego musi się odnaleźć piękna, młoda i bogata kobieta, którą rodzina, z obawy przed skandalem, zmusza do ukrywania epilepsji. To jednak nie jest jej największy sekret…

Wolność ma wiele znaczeń. „Wyryte w sercu” Tary Johnson

Okładka książki "Wyryte w sercu"Keziah Montgomery żyje z ciężarem oczekiwań ze strony rodziny, zmuszona do ukrywania ataków padaczki. Gdy do Savannah wkraczają napięcia związane z wojną secesyjną, dziewczyna nie widzi już powodu, by uczestniczyć w balach i flirtach ani tym bardziej myśleć o aranżowanym zamążpójściu. Choć we własnym domu czuje się jak w klatce, nie wyobraża sobie ucieczki ze znanego środowiska.

Micah Greyson jest lekarzem zaangażowanym w walkę o abolicję. Nigdy nie waha się postępować zgodnie z poczuciem obowiązku, nawet jeśli miałoby się to dla niego okazać niebezpieczne. Sprawy jednak skomplikują się jeszcze bardziej, kiedy w jego życiu pojawi się ponownie przyjaciółka sprzed lat, czarująca Keziah.

„Wyryte w sercu” to pełna wzruszeń opowieść o miłości, zaufaniu i poświęceniu. Choć po Savannah krążą patrole i bezwzględni łowcy niewolników, Keziah postanawia podjąć ryzyko i zaangażować się w pracę na rzecz tych, którzy nie mają żadnych praw. Losy bohaterów zaczynają się splatać, gdy okazuje się, że równie mocno zależy im na walce o wolność pokrzywdzonych. Czające się z każdej strony niebezpieczeństwo może ich do siebie zbliżyć lub rozdzielić na zawsze.

Zdjęcie Tary Johnson.

Tara Johnson – wielka miłośniczka opowieści, posługuje się fikcją literacką, literaturą faktu, piosenką i humorem, by dać świadectwo tego, jak wyszła na wolność po latach spędzonych w kajdanach oczekiwań innych. Należy do Amerykańskiego Stowarzyszenia Pisarzy Chrześcijańskich, mieszka w Arkansas z mężem i trójką dzieci. Więcej informacji na stronie.

Książkę „Wyryte w sercu” można już kupić w księgarniach online.

Artykuł sponsorowany


komentarze [1]

Sortuj:
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
LubimyCzytać 16.03.2020 09:37
Administrator

Zapraszamy do dyskusji.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post