Victoria Aveyard po raz pierwszy w Polsce!

LubimyCzytać LubimyCzytać
30.08.2018

Niedawno informowaliśmy o pierwszych punktach programu krakowskich Targów Książki, a już dzisiaj możemy się z Wami podzielić kolejną informacją. Autorka młodzieżowej serii, Victoria Aveyard, pojawi się po raz pierwszy w Polsce i będzie jednym z krakowskich gości!

Victoria Aveyard po raz pierwszy w Polsce!

Międzynarodowe Targi Książki już od dobrych dwóch dekad są jedną z najważniejszych imprez książkowych w Polsce. Setki wydawnictw, najnowsze premiery oraz tysiące czytelników z całej Polski zgromadzonych w jednym miejscu. Z pewnością dodatkową atrakcją targów są właśnie spotykania z autorami. Zarówno w Krakowie, jak i Warszawie pojawiły się już niemałe sławy związane ze światem literatury, jak: Brittany C. Cherry, Graham Masterton czy Fernando Aramburu. I w tym roku organizatorzy na pewno nas nie zawiodą.

Wydawnictwo Moondrive już uchyliło rąbka tajemnicy. Z okazji premiery ostatniej części cyklu „Czerwona królowa” – Wojenna burza Polskę odwiedzi Victoria Aveyard. A czy jest lepsza okazja do zorganizowania spotkania z fanami niż krakowskie Targi Książki? 

Z autorką można się będzie spotkać 26 października w Warszawie oraz 28 października w Krakowie, podczas trwania krakowskich Targów Książki.

Cykl „Czerwona królowa” jest wydawany w Polsce nakładem wydawnictwa Moondrive. Na razie ukazały się: Czerwona królowa, Szklany miecz, Królewska klatka oraz nowelka Przeklęta korona. „Wojenna burza” pojawi się 31 października i ma być również ostatnim tomem serii.

„Czerwona królowa” została nagrodzona tytułem Książka Roku 2015 w plebiscycie lubimyczytać.pl w kategorii Fantastyka.


komentarze [1]

Sortuj:
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
LubimyCzytać 30.08.2018 12:57
Administrator

Zapraszamy do dyskusji.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post