Dom żywych trupów

Wydawnictwo: Siedmioróg
Bite of living dead
8371620446
Daniel

Krąg ciemności może pojawić się wszędzie. Za drzwiami, które otworzysz. W domu. W szkole. W twoim komputerze. Jest miejscem spotkania codziennego życia z tajemniczą strefą wampirów, wilkołaków i duchów...

Zgredula | 2018-11-12

Książka na deszczowe wieczory, kiedy za oknem szaleje wiatr, a w szybę co chwila łomocze gałąź... ale... czy to aby napewno tylko gałąź? Zaraz spojrzysz w okno, a tam Lucinda będzie wytrzeszczać na Ciebie gałki oczne! :)

Ervisha | 2010-10-24

Będąc w podstawówce z zapartym tchem czytywałam opowieści Blacka. Teraz, kiedy jestem w liceum i niedawno przeczytałam jedną książkę z tej serii, wydała mi się śmieszna. Jestem już starsza i inaczej patrzę na duchy czy potwory. Wolę ambitniejszą literaturę.

Jednak jedną książkę z tej serii wspominam do tej pory i do dziś mi się podoba. Jest to właśnie "Dom żywych trupów".

Książka opowiada o dwójce rodzeństwa, które sprzątając podwórko pod domem, do którego niedawno się wprowadziło, odkrywa stary cmentarz. I oto z grobu powstaje trup! Żywy trup imieniem Maggie!

Inne zjawy też powstają i każą rodzeństwu pochować się na tym cmentarzu, na którym jest ich miejsce. I od tej pory zaczynają się kłopoty.

Opowiadanie jest bardzo ciekawe i wciągające. Polecam - można przeczytać w parę godzin.

Karolina | 2013-06-24

Była to pierwsza książka w moim dzieciństwie o takiej nieco strasznej tematyce. Mimo tego że nie była długa zapamiętałam ją doskonale. Jako dziecko strasznie bałam się zombie także więc zdziwiło mnie ukazanie tych "umarłych" istot w inny sposób niż w typowych horrorach.

Książka z dzieciństwa, która przyprawiła mnie o dreszcze i koszmary, to znaczy, że była dobra w swoim gatunku jak na horror dla dzieci :)

Mabciak | 2011-02-14

Książka bardzo wciągająca i przerażająca. Jest może dość przewidywalna i nie nadaje się dla osób "doświadczonych" w tej tematyce, ale polecam, idealna dla zabicia czasu.

natalia_9 | 2013-08-30
Przeczytana: 07 lipca 2012

super książka .Jest typem przygodowego horroru :)

Eliza | 2012-11-10

z dziecinnych lat