Allegro - kampania grudzień kat. romans

Piekielna miłość

Cykl: Seria Mafijna (tom 2) | Seria: Editio Red
Wydawnictwo: Editio
karollllllla

Zakończenie bestsellerowej serii Królowej dramatów! Nicole Czasami jedna chwila już na zawsze odmienia nasze życie. Kto powiedział jednak, że powinniśmy poddawać się temu, co przyniósł nam los? Dlaczego nie możemy się zbuntować, powiedzieć dość i zrobić wszystko po swojemu? Może dlatego, że nie mamy na to sił? Wydarzenia ostatnich tygodni sprawiły, że nie poznaję samej siebie. W lustrze...

Zakończenie bestsellerowej serii Królowej dramatów!
Nicole

Wydarzenia ostatnich tygodni sprawiły, że nie poznaję samej siebie. W lustrze widzę zupełnie obcą kobietę. Jedynie czego pragnę, to zapomnieć o tym, co mnie spotkało. Niestety każdy dzień przypomina mi, że tak naprawdę nic nie znaczę. Nie mam nic. Nie mam serca. Duszy. Przyszłości. Teraz jestem przecież po prostu zwykłą dziwką.

Marcus

Dojdę do samych bram piekieł, by ją odnaleźć, i wyrwę ją ze szponów tego, który chce nas zniszczyć. Poświęcę wszystko, co mam. Oddam duszę, która znowu żyje właśnie dzięki niej.

Zmieniłem się. Kiedyś wszystko, co robiłem, robiłem ze złości i poczucia niesprawiedliwości. Żyłem nienawiścią, pragnąłem zemsty na tych, którzy tak naprawdę nie powinni mnie obchodzić. Dobiłem do dna, a wtedy poznałem Nicole i to ona sprawiła, że zacząłem piąć się w kierunku światła. Teraz robię wszystko z miłości do tej jedynej. Nicole to moja miłość. Piekielna miłość.

źródło opisu: Editio.pl

źródło okładki: https://helion.pl/ksiazki/piekielna-milosc-k-n-han...»

rinos | 2018-05-25
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 25 maja 2018

Patrzę i niedowierzam!!!
Czytałam inną książkę czy co? Skąd tak wysokie noty? Ach, egzemplarze recenzenckie, i wszystko jasne.
Zgadzam się z mania_kch, mnie również podobał się "Zakazany układ". Pierwsza część pomimo pewnych niedociągnięć była naprawdę dobrym 'czytadłem', do tego cliffhanger od razu zmusza do kontynuacji tej serii.
Jednak "Piekielna miłość" to totalna porażka. Pani Haner powinna zrezygnować z pisania lub zmienić beta readerów, by podszlifować pisarski warsztat.

Kreacja Nicole w tej części jest nieporozumieniem. Początkowo jej zachowanie nie wywoływało u mnie żadnych negatywnych uczuć, jednak kiedy główna bohaterka zaczęła ciągle powtarzać, iż czuje się jak dz.wka, i co gorsze, tak się zachowywać, pojawiły się u mnie mdłości i irytacja. Do tego fabuła z milionem wątków, nierealnych sytuacji i język literacki, który pozostawia wiele do życzenia.

Pani Haner ma świetne pomysły, ale przeniesienie tego na przysłowiowy papier, jest ponad jej siły.

mania_kch | 2018-05-24
Na półkach: 2018, Przeczytane

Po rewelacyjnej części pierwszej wychodzi taka słabizna jak to :(
Jestem rozczarowana.
Nie ogarniam zamysłu autorki co do szybkości i ilości zadurzeń, zauroczeń zakochiwań Nicole, to samo tyczy się mężczyzn, którzy stawali na jej drodze i nie byli w stanie oprzeć się jej urokowi.
Beznadziejna zagrywka. Nierealna.
Mafia, policja? Czy oni wszyscy byli z przypadku? Ani mafioso nie zachowywał się jak mafioso ani policjant jak policjant.
Porażka ta ich kreacja.
Tej części nie polecam, strata czasu :(

zaczytanapatka | 2018-06-25
Przeczytana: 25 czerwca 2018

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

"Przez całe swoje życie zdążyłem już odczuć dosłownie wszystkie możliwe emocje. Ostatnie lata były napiętnowane gniewem, nienawiścią, poczuciem niesprawiedliwości i chęcią zdobycia pełnej władzy i nadal tak jest ale w tym wszystkim zdarzyło się coś wyjątkowego. Ktoś nauczył mnie kochać. Tym kimś jest Nicole. I miłość ma tak potężną moc, że teraz rozumiem, czemu tak ogromnie się jej bałem. Miłość może zniszczyć, i nas prawie zniszczyła. Odnoszę wrażenie, że miłość jest wszystkim. Początkiem i końcem. Od tego wszystko się zaczęło. Od tamtego momentu na urwisku. Od jednego spojrzenia jej brązowych oczu. Od strachu, nienawiści, a potem było już tylko gorzej. Namiętność nie do opanowania. Niepewność tego, co powinniśmy zrobić."

Nicole brutalnie zabrano wszystko co kochała. Porwał ją bezwzględny gangster, zabrał jej dziecko, zamknął w burdelu by zniszczyć ją psychicznie, chciał zrobić z niej dziwkę a wszystko po to, by zemścić się na Marcusie. Poranione serce Nicole wypełnia nadzieja,...

Natalia | 2018-06-20
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 19 czerwca 2018

Byłam ciekawa jak dalej potoczą się losy Nicole i Marcusa,ale to z czym spotkałam się w tej książce negatywnie mnie zaskoczyło. Główna bohaterka przekracza wszelkie granice, jej zachowanie jest po prostu przez większość czasu irracjonalne i drażniące. A Markus wielki mafiozo,jest słaby i nic mu nie wychodzi. I jeszcze to, że na jej widok każdy mężczyzna traci głowę - przesada.
Bardzo słaba książka, pomysł był, ale wykonanie położyło ją totalnie. Nie polecam, strata czasu.

Moya | 2018-11-04
Przeczytana: 04 listopada 2018

Kilka słów...książka jest przeciętna, dużo gorsza od pierwszej części.
Jedynym plusem jest akcja , która stale nabiera tempa i zaskakuje...
Czy warto serię tą przeczytać? Nie mogę z czystym sumieniem polecić tej książki czy jej pierwszej części... Ale jedni mają takie gusta a inni całkiem inne guściki...

Joanna J | 2018-07-09
Przeczytana: 08 lipca 2018

Jak dla mnie duże rozczarowanie. Myślę, że ocena dobra to i tak na wyrost. Był fajny pomysł, wyróżniająca się cześć pierwsza i nagle, no właśnie co sie stało ? Piekielna miłość jest tak nafaszerowana różnymi wątkami, które kupy się nie trzymają, ze starczyło by tego na kolejnych kilka książek. Poruszane są wątki, a następnie zostawiane w próżni bez dalszych wyjaśnień. Charakterystyczne postaci, tracą na swojej wyrazistości. Nicole z silnej kobiety, staje się żałosną namiastką siebie, a ilość mężczyzn, którzy padają jej do stóp przewyższa każdą możliwą skalę.

Asia | 2018-05-31
Przeczytana: 31 maja 2018

Taka trochę brazylijska telenowela... Mnóstwo zwrotów akcji, w pewnym momencie pogubiłam się już kto z kim, po co i dlaczego. Pierwsza część zdecydowanie lepsza - utrzymana w iście gangsterskim klimacie. Natomiast tu? Hektolitry łez, wylewane też przez "gangsterów", te wewnętrzne dylematy, szukanie w sobie dobra... Mniej akcji za dużo monologów. Do przeczytania i zapomnienia.

TINA | 2018-05-23
Przeczytana: 15 maja 2018

Zaraz po zakończeniu "Zakazanego układu" myślałam, że nie zdołam wytrzymać do drugiej części. Kto czytał ten wie, że historia Marcusa i Nicole kończy się w tak dramatycznym momencie, że jedyne czego chcemy to roznieść książkę na strzępy ;) dlatego od razu jak dotarła do mnie przesyłka od Kasi i Wydawnictwa z "Piekielną miłością" rzuciłam wszystko i dosłownie utonęłam w lekturze.

Początkowo obawiałam się, że moje słabe serce nie wytrzyma jeżeli trafię na to czego się spodziewałam. Brutalny świat mafii, zbrodnie i ból towarzyszą nam prawie przy każdej akcji, których w książce jest bardzo dużo. Autorka nie oszczędza bohaterów i nie pozwala nam się nudzić, a my wręcz pochłaniamy strona za stroną by dowiedzieć się co jest dalej.

Jeżeli chodzi o bohaterów to Marcusa poznajemy z zupełnie innej strony. Jego obłęd i chęć zemsty by odzyskać Nicole jest tak namacalna, że jedynym wytłumaczeniem na to jest ogromne uczucie, które się w nim obudziło dzięki tej kobiecie. Stał się bardziej...

Niko | 2018-06-14
Na półkach: 2018 rok, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 10 czerwca 2018

Pierwszy tom serii mafijnej okazała się niezwykle emocjonującą i angażującą lekturą, której zakończenie wbija w fotel pozostawiając czytelnika w szoku i ogromnej niepewności. K.N. Haner pokazuje, że ma wiele pomysłów jak zmienić życie bohaterów w koszmar, a Piekielna miłość doskonale to potwierdza.

Nicole ma już za sobą wiele traumatycznych przeżyć, ale los nie jest dla niej łaskawy i właśnie szykuje nowy horror. Dziewczyna trafiła do domu publicznego w Meksyku, gdzie jest faszerowana tabletkami od których się szybko uzależnia, bowiem pozwalają jej zapomnieć oraz zagłuszyć ból i smutek. Jej nowo narodzonego dziecka przy niej nie ma i nie wie co się z nim dzieje. Natomiast Marcus nie poprzestaje w poszukiwaniach Nicole. Poruszy niebo i ziemię, aby odnaleźć ukochaną. Wie, że za tymi całymi podłościami stoi Alexander i nie ma zamiaru mu odpuścić. Czy w pozbawionej zasad mafijnej rzeczywistości jest miejsce na zaznanie odrobiny szczęścia? Czy Nicole odnajdzie swojego syna? I...

Cyrysia | 2018-06-12

K.N. Haner po raz kolejny wymiata i rozwala system, serwując nam literacką petardę okraszoną przemocą, namiętnością i wszechobecną atmosferą grozy. Nic tu nie jest łatwe ani oczywiste, nie ma prostych rozwiązań. Praktycznie do samego końca nie wiadomo, kto tak naprawdę jest sojusznikiem, kto wrogiem, a kto ofiarą, i czy samemu walczy się po właściwej stronie. Wszystko zlewa się w jedną wielką wątpliwość. Miłość miesza się z nienawiścią, tęsknota z samotnością, lojalność z obłudą, rozczarowanie z wyuczoną i spektakularną obojętnością, a nadzieja z bolesnym oczekiwaniem. Przygotujcie się na gigantyczny rollercoaster wrażeń.