Raport o Acid Drinkers

InRock
1996-01-01
1996-01-01

Patronaty LC

Okładka książki GaMa. Nowa Gazeta Magnetofonowa nr 2 / 2021 Tadeusz Baranowski, Jan Błaszczak, Marcin Flint, Leszek Gnoiński, Redakcja magazynu GaMa, Jarek Szubrycht
Ocena 6,0
GaMa. Nowa Gaz... Tadeusz Baranowski,...
Okładka książki GaMa. Nowa Gazeta Magnetofonowa nr 1/2021 Tadeusz Baranowski, Leszek Gnoiński, Redakcja magazynu GaMa, Jarek Szubrycht
Ocena 6,0
GaMa. Nowa Gaz... Tadeusz Baranowski,...
Okładka książki Trojanowska Leszek Gnoiński, Izabela Trojanowska
Ocena 7,2
Trojanowska Leszek Gnoiński, Iz...
Okładka książki Perfect. The very Best of. Niepokonani 1980-2020 Leszek Gnoiński, Hubert Musiał, Mirosław Pęczak, Paweł Piotrowicz, Igor Stefanowicz
Ocena 10,0
Perfect. The v... Leszek Gnoiński, Hu...

Mogą Ciebie zainteresować

Książka została wydana w 1996 roku, więc opowiada o początku zespołu i pierwszych płytach. Tym lepiej, gdyż ten okres został bardzo dobrze przedstawiony razem z biografiami poszczególnych członków bandu, jak i ich zespołów. Często w przypadku takich publikacji są dość liczne "wycieczki" autora do wątków pobocznych. Tutaj tego nie ma, jednak można to wybaczyć. Jak na szybkie zapoznanie się z polskim zespołem, który często grał support przez "gwizdami" to dobra opcja.

Złapałam, przeczytałam, podniosłam rękawicę i napisałam kilka słów o biografii Acidów:

Przy okazji przekonałam się, że nie ma co wierzyć mojej katechetce z gimnazjum z bardzo prozaicznego powodu. O tym wszystkim w notce.

Czytam "Raport" po raz nie wiem który. Książka mi w końcu "zaginęła nieoddana". Patrząc na jej cenę na allegro widzę że jest warta już teraz sporo. Ostatnio wchodząc na stronę Acidów ucieszyłem się ogromnie ponieważ książka jest cała do ściągnięcia w świetnej jakości. Mus dla każdego fana i słuchacza Acids. Jeszcze nie raz do niej wrócę.

Moim skromny zdaniem pozycja obowiązkowa dla prawdziwego fana Kwasożłopów! Gorąco polecam!

Podejrzewam, że wywinęli o wiele więcej niż jest w tej zacnej książce ;)

Podejrzewam, że wywinęli o wiele więcej niż jest w tej zacnej książce ;)

Wspaniała książka dla każdego fana zespołu i nie tylko. Możemy się dowiedzieć wielu ciekawych anegdot o każdym z acidów. Zdecydowanym plusem treści książki jest ogromna dawka poczucia humoru.

Pomimo tego, że książka opisuje zaledwie ~1/3 aktualnej historii zespołu, to stanowi treściwy opis jego najciekawszych lat, a przy okazji solidny kawał dziejów polskiej sceny muzycznej.

Dodaj cytat z książki Raport o Acid Drinkers