Dziennik cwaniaczka. Ubaw po pachy

Okładka książki Dziennik cwaniaczka. Ubaw po pachy
Jeff Kinney Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Dziennik cwaniaczka (tom 4) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Dziennik cwaniaczka (tom 4)
Dog Days
2009-01-30
Anna Nowak
dziennik cwaniaczek

więcej Więcej

Myślę, że jest to najlepsza część całej serii!

Ta książka była fantastyczna bardzo mi się podobała .

super ksiażka!!! dla czytelnikow 8+. dla chłopców jak i dla dziewczyn. przeczytałam całą serię!1

Ta książka mi się bardzo podobała, ponieważ: ta książka jest zabawna i ma fajne obrazki.
Polecam "Dziennik Cwaniaczka"!!!

Jak sam tytuł mówi „ubaw po pachy”.

Kolejna część przygód już myślę dobrze znanego nam bohatera, tym razem są wakacje a Greg ma na nie idealne plany, jakie ? Oczywiście unikać wysiłku fizycznego oraz pozostać ze swoimi grami komputerowymi, Lecz niestety jego mama ma zupełnie inne plany, ale to już musicie się przekonać sami !!!!!! Kolejna wspaniała historia oraz dawka humoru na 101% procent !!!!! Polecam !!!

Świetna książka, dobra rozrywka. Polecam nie tylko chłopcom całą serię "Dziennik Cwaniaczka", Tekst poprzeplatany ilustracjami tak jak w komiksie co sprawia, że książkę czyta się jednym tchem!

Greg ma już ambitny plan na te wakacje, zamierza przez dwa miesiące spędzić na graniu na komputerze. Niestety wszystko się komplikuje gdy jego mama postanawia spędzić te wakacje w rodzinnym gronie, w dodatku na świeżym powietrzu! Te wakacje zapowiadają się naprawde strasznie... ale może wcale nie będzie tak źle. Przekonajcie się sami jak wyglądają wakacje Grega w czwartym...

Przyszły wakacje i możliwość nieskończonego grania w gry komputerowe! Ale jednak nie! Mama Grega postanawia, że całą rodziną będę więcej czasu spędzać razem i w dodatku na świeżym powietrzu. Czy to się na pewno uda? Sami zobaczcie. Pełna humoru, napisana w formie dziennika, zilustrowana komiksowymi rysunkami kolejna książka o przygodach nastolatka Grega.

Kolejna część serii o cwaniaczku, pełna humoru i idealna dla młodych czytelników, polecam!

1 277
  • Z biblioteki