Diary of a Wimpy Kid: Dog Days

Jeff Kinney Wydawnictwo: Puffin Books Cykl: Dziennik cwaniaczka (tom 4) literatura dziecięca
Data 1. wydania:
angielski
9780141331973
Puffin Books
dziennik cwaniaczka wimpy kid diary
Dziennik cwaniaczka (tom 4)
literatura dziecięca
angielski
9780141331973
dziennik cwaniaczka wimpy kid diary

Kontynuacja serii ,,Dziennik cwaniaczka". Lekko gorsza od poprzednich części, ale także dobra. Zdecydowanie sięgnę po kolejne książki z tej samej serii.

Najlepszy jest Manny. Zawsze coś zrobi, trochę poszantażuje, no i nie nabiera się na stare sztuczki, które Rodrick stosował kiedyś na Gregu. Szkoda, bo Greg nie zna innych. Tylko te z dzieciństwa. No i rodzice ciągle go...

Ta książka była fantastyczna bardzo mi się podobała .

super ksiażka!!! dla czytelnikow 8+. dla chłopców jak i dla dziewczyn. przeczytałam całą serię!1

Ta książka mi się bardzo podobała, ponieważ: ta książka jest zabawna i ma fajne obrazki.
Polecam "Dziennik Cwaniaczka"!!!

Jak sam tytuł mówi „ubaw po pachy”.

Kolejna część przygód już myślę dobrze znanego nam bohatera, tym razem są wakacje a Greg ma na nie idealne plany, jakie ? Oczywiście unikać wysiłku fizycznego oraz pozostać ze swoimi grami komputerowymi, Lecz niestety jego mama ma zupełnie inne plany, ale to już musicie się przekonać sami !!!!!! Kolejna wspaniała historia oraz dawka humoru na 101% procent !!!!! Polecam !!!

Świetna książka, dobra rozrywka. Polecam nie tylko chłopcom całą serię "Dziennik Cwaniaczka", Tekst poprzeplatany ilustracjami tak jak w komiksie co sprawia, że książkę czyta się jednym tchem!

Greg ma już ambitny plan na te wakacje, zamierza przez dwa miesiące spędzić na graniu na komputerze. Niestety wszystko się komplikuje gdy jego mama postanawia spędzić te wakacje w rodzinnym gronie, w dodatku na świeżym powietrzu! Te wakacje zapowiadają się naprawde strasznie... ale może wcale nie będzie tak źle. Przekonajcie się sami jak wyglądają wakacje Grega w czwartym...

Przyszły wakacje i możliwość nieskończonego grania w gry komputerowe! Ale jednak nie! Mama Grega postanawia, że całą rodziną będę więcej czasu spędzać razem i w dodatku na świeżym powietrzu. Czy to się na pewno uda? Sami zobaczcie. Pełna humoru, napisana w formie dziennika, zilustrowana komiksowymi rysunkami kolejna książka o przygodach nastolatka Grega.

Kolejna część serii o cwaniaczku, pełna humoru i idealna dla młodych czytelników, polecam!

1 185
  • Z biblioteki