Dziennik cwaniaczka. Rodrick rządzi

Jeff Kinney Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Dziennik cwaniaczka (tom 2) literatura młodzieżowa
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules
9788310120663
Anna Nowak
Nasza Księgarnia
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules
Dziennik cwaniaczka (tom 2)
literatura młodzieżowa
2015-01-01
9788310120663
Anna Nowak

Fajna

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kontynuacja serii o Gregu Heffleyu. Tym razem kłopoty z bratem. Bardzo chce zapomnieć o wakacjach. Miał w nich bardzo dużo nieprzyjemnych wpadek.

książka bardzo fajna dla czytelnikó 8+. dla chłopców jak i dla dziewczyn ;)

Świetne poczucie humoru, cudownie opisane. Prosty i zrozumiały język dla każdego.

Drugi tom przygód Grega Haffleya. Przed Gregiem nowy rok szkolny i całe szczęście, bo za sobą ma wakacje o których chce zapomnieć. Jednak jego brat nie zamierza mu w tym pomóc. Przeczytajcie co spotka Grega :)

Druga genialna część przygód !!!!! Pozycja obowiązkowa !!!!!!!

Bardzo fajna książka, którą czyta się z olbrzymią przyjemnością. Tym razem część dotyczy relacji z bratem. Dodatkowo tekst urozmaicają lustracje, które dodają klimat książce.

Dziennik cwamiaczka to genialna seria dla nastolatków. Główny bohater Greg ma typowe problemy co każdy nastolatek, kłótnie z rodzeństwem i wstydliwe tajemnice. Książka dzięki zabawnym ilustracją sprawia że dzieci sięgają po kolejne części ;)

Bohaterem Dziennika jest nastolatek Greg. W drugim tomie poznajemy jego starszego brata Rodricka i ich relację między nimi.
Greg chce jak najszybciej zapomnieć o pewnym wydarzeniu z wakacji. Jednak jego starszy brat, nie zamierza mu w tym pomóc. Opatrzona dużą dawką humoru powoduje, że czytamy ją z uśmiechem!
W treść wplecione są komiksowe rysunki pokazujące aktualne...

Świetny wybór dla młodych nastolatków. Kolejna część serii przygód Grega, wciągająca i zabawna. Lekturę urozmaicają proste i ciekawe ilustracje. Polecam!

Dyskusje

1 427