Batman 80-Page Giant Vol 1 #3

Okładka książki Batman 80-Page Giant Vol 1 #3 Chuck Dixon, Joe Staton
Okładka książki Batman 80-Page Giant Vol 1 #3
Chuck DixonJoe Staton Wydawnictwo: DC Comics Cykl: Batman 80-Page Giant Vol 1 (tom 3) komiksy
komiksy
Batman 80-Page Giant Vol 1 (tom 3)
DC Comics
2000-07-01
2000-07-01

Okładka książki Punisher Epic Collection: Układanka Jigsawa Mike Baron, Chuck Dixon, Neil Hansen, C.J Henderson, Bill Reinhold, Jack Slamn, Mark Texeira, Gregory Wright
Punisher Epic ... Mike Baron, Chuck D...
Okładka książki Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham (Tom 3) Jim Aparo, Mark Buckingham, Chuck Dixon, Alan Grant, William Rosado, Greg Rucka
Batman: Ziemia... Jim Aparo, Mark Buc...
Okładka książki Batman: Ziemia Niczyja - Wstrząsy wtórne (Tom 2) Jim Aparo, Norm Breyfogle, Mark Buckingham, Chuck Dixon, Alan Grant, Doug Moench
Batman: Ziemia... Jim Aparo, Norm Bre...
Okładka książki AKT #34 Piotr Burzyński, Krzysztof Churski, Chuck Dixon, Frank Fosco, Michał Gasewicz, Szymon Gumienik, Grzegorz Janusz, Karol Jesiołkiewicz, Krzysztof Lipiński, Radosław Lipowy, Jan Lorek, Melon, Tomasz Niewiadomski, Marek Ospalski, Marcin Osuch, Krzysztof Otorowski, Maciej Pałka, Paweł Przygoda, Elżbieta Rusinek-Szmigiel, Michał Siromski, Dawid Śmigielski, Bartek Sutor, TOMXYZ, Witold Tkaczyk, Zuzanna Tomasiak, Jan Tomkowski, Karol Weber, Jan Wiejacki, Piotr Wojciechowski, Jarosław Wojtasiński, Dawid Żurawski, Zvyrke
AKT #34 Piotr Burzyński, Kr...

„Miesiąc niedziel”

Calendar Man przetrzymuje najbogatszych mieszkańców Gotham jako zakładników na wystawie poświęconej „Marszowi Czasu” i grozi, że ich zabije, jeśli miasto nie zapłaci mu dwunastu milionów dolarów. Batman i Robin wyłączają światła i zabijają Calendar Mana i jego popleczników. Calendar Man zostaje aresztowany.

„Ciężki poniedziałek”

Calendar Man bierze udział w procesie, na którym pomimo sztuczek swojego prawnika zostaje uznany za winnego wszystkich zarzutów. Sędzia ogłasza, że ​​ponieważ jest to jego trzecie wykroczenie, musi odbyć maksymalny wyrok, a Calendar Man zostanie zwolniony dopiero w marcu 2000 roku. Calendar Man jest wściekły, że przegapi Millennium i rzuca się na sędziego. Zostaje zatrzymany przez komorników i wysłany do Arkham Asylum, gdzie pozostaje, dopóki nie zostanie uwolniony przez Bane'a.

Udaje się do Century City, gdzie szybko zostaje schwytany przez Power Girl. Tym razem zostaje uwięziony w Blackgate, dopóki nie zostanie uwolniony przez trzęsienie ziemi. Jego niezdolność do śledzenia dni w Ziemi Niczyjej niszczy go i cieszy się, gdy Harvey Bullock go aresztuje.

Zostaje odesłany z powrotem do Arkham Asylum, gdzie zostaje umieszczony w izolatce, a lekarze włączają lub wyłączają światła na przypadkowe okresy czasu. Terapia to dla niego tortura. W końcu zostaje wyciągnięty, gdy jego prawnik robi wystarczająco dużo zamieszania, i zdaje sobie sprawę, że jeśli kwalifikuje się do zwolnienia warunkowego, to przegapił Millennium.

„Straszne wtorki”

Calendar Man myśli o swoich planach załadowania spadającej piłki materiałami wybuchowymi i zabicia tłumu świętującego milenium. Siedzi w milczeniu przed komisją ds. zwolnień warunkowych, która decyduje o warunkowym zwolnieniu warunkowym. Batman znajduje go w jego kwaterze i mówi mu, że uważa, że ​​komisja ds. Zwolnień warunkowych popełniła błąd; będzie obserwował Calendar Mana, a kiedy popełni błąd, spadnie na niego jak gniew Boży.

Calendar Man decyduje, że chociaż przegapił Millennium, są inne kalendarze i inne wydarzenia do zaznaczenia. Zakłada nowy kostium i udaje się do My Alibi, aby rekrutować popleczników do swojej następnej pracy.

„Środowy pasierb”

Calendar Man okrada laboratorium broni eksperymentalnej armii i zostawia notatkę z pięcioma datami ze starożytnych kalendarzy. Batman nakazuje Robinowi dowiedzieć się, jak te daty pasują do kalendarza gregoriańskiego, podczas gdy on ratuje Bullocka i innych policjantów z pułapek Calendar Mana w jego mieszkaniu. Tymczasem Calendar Man i jego pomocnica May obrabowują opancerzoną ciężarówkę, aby sfinansować swój plan.

„Krwiożerczy czwartek”

Calendar Man porywa dwanaście modeli z sesji zdjęciowej do kalendarza Wayne Motors z 2001 roku i odcina jedną rękę, wysyłając ją do GCPD. Robin dochodzi do wniosku, że daty z notatki Człowieka od Kalendarza odpowiadają następnym pięciu dniom. Calendar Man zaznacza pierwszy dzień o północy, zestrzeliwując samolot za pomocą eksperymentalnej wyrzutni rakiet, którą ukradł armii, i nie może się doczekać następnych czterech dni tak bardzo, jak Batman się ich boi. Calendar Man przygotowuje się do odliczania dni z modelami przywiązanymi do gigantycznego zegara i zastanawia się, czy Batman będzie pamiętał, że przestępca zawsze wraca na miejsce zbrodni.

„Nie daj Boże, jest piątek!”

Batman bije przestępców, aby uzyskać informacje o Calendar Man, podczas gdy inni decydują się na włączenie superzłoczyńcy, ponieważ wyłączył zasilanie i telefony. Matches Malone zgadza się, podczas gdy Lucius Fox rozważa skontaktowanie się z Brucem Wayne'em w sprawie strat, z jakimi boryka się Wayne Enterprises. Kiedy Calendar Man przygotowuje się do zabicia modeli jako ofiary piątego dnia, zostaje zatrzymany przez grupę przestępców bez kostiumów, którzy mówią mu, że narobił wystarczająco dużo kłopotów.

„Szobota”

Przestępcy bez kostiumów strzelają do popleczników Calendar Mana. Batman przybywa, ratując Calendar Mana i odcinając modele. Calendar Man ucieka i zamierza ostrzelać swoją kryjówkę eksperymentalną wyrzutnią rakiet, ale Batman go powstrzymuje (niszcząc wyrzutnię rakiet) i zostaje aresztowany przez policję. Jest sądzony za to szaleństwo przestępcze i uznany za winnego wszystkich zarzutów. Nie będzie mógł ubiegać się o zwolnienie warunkowe przez osiem lat, co oznaczałoby, że mógłby zostać zwolniony przed końcem świata według kalendarza azteckiego (23 grudnia 2012 r.).

„Miesiąc niedziel”

„Ciężki poniedziałek”