Pięć. Nieopowiedziane historie kobiet zamordowanych przez Kubę Rozpruwacza

Poradnia K
The Five: The Untold Lives of the Women Killed by Jack the Ripper
literatura faktu
Dorota Konowracka-Saga

Poparta bogatym reaserchem książka, która przywraca pamięć o ofiarach Kuby Rozpruwacza. Autorka, historyczka z zawodu, opowiedziała nam o pięciu mieszkankach Londynu, które los i pech wygonił na ulice miasta. I nie, nie były same sobie winne, były córkami, matkami, żonami i przyjaciółkami, były kobietami, które znalazły się w złym miejscy o złym czasie, które we śnie napadł...

• Literatura faktu
  • MUSZĘ przeczytać :)
  • Niedostępne
  • ANl21
  • Audiobook
  • Po angielsku
  • NwB

Hallie Rubenhold Pięć. Nieopowiedziane historie kobiet zamordowanych przez Kubę Rozpruwacza Zobacz więcej